Avarija Vilniuje: troleibuso vairuotojas užvažiavo ant motociklo - Reidas Official
Eismo įvykiai

Avarija Vilniuje: troleibuso vairuotojas užvažiavo ant motociklo

Trečiadienį vakare bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimo apie avariją Vilniuje, kurios metu susidūrė troleibusas ir motociklas.

Buvo pranešta, jog eismo įvykio metu nukentėjo motociklo vairuotojas. Į pagalbą nukentėjusiam vyrui išskubėjo greitosios medicinos pagalbos darbuotojai.

Stebėkite informaciją apie svarbius įvykius keliuose mūsų informacijos kanaluose.

Pirminiais duomenimis A. Goštauto g. troleibuso vairuotojas važiavo degant žaliam šviesoforo signalui, o kaip manoma, motociklo vairuotojas bandė prašokti degant raudonam arba mirksinčiam geltonam šviesoforo signalui.

Eismo įvykio metu troleibusas nutrenkė priešais jį iššokusį motociklą ir užvažiavo ant jo. Į avarijos vietą atvykę medikai apžiūrėjo nukentėjusį vyrą. Jis buvo sąmoningas. Motociklininkas dėl patirtos kojos traumos buvo išgabentas į gydymo įstaigą.

Troleibuso vairuotojas teigė, jog yra visiškai ramus ir įsitikinęs, kad dėl šio įvykio jis nėra kaltas. Šioje vietoje eismą stebi vaizdo kameros, kurios greičiausiai bus patikrintos, kad išsiaiškinti kas dėl šios avarijos yra kaltas.

A. Goštauto g. dėl šios avarijos susidarė spūstis, nes kiekvieno troleibuso vairuotojas prieš įvykio vietą turėjo išlipti ir savarankiškai pakeisti troleibuso „ūsų“ liniją, kad galėtų važiuoti toliau.

Avarijos vietoje dirba keli policijos pareigūnų ekipažai. Reguliuojamas eismas, kol motociklas bus ištraukas iš po troleibuso.

Įvykio aplinkybės tiriamos.

4/5 - 1 balsas(-ai)

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button