Avarija Vilniuje: vairuotojas numušęs stulpą paspruko iš įvykio vietos
Eismo įvykiai

Avarija Vilniuje: vairuotojas numušęs stulpą paspruko iš įvykio vietos

Antradienio naktį, Vilniuje, automobilis su lenkiškais numeriais trenkėsi į stulpą ir jį numušė. Vairuotojas iš įvykio vietos paspruko.

Apie eismo įvykį Žaliųjų ežerų g., 00:44 val., Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešė vienas iš Reidas Official bendruomenės narių. Vyras perspėjo kitus eismo dalyvius, kurie galimai važiuos šiuo maršrutu, kad jie važiuotu atsargiai, nes ant kelio yra išsiliejęs transporto priemonės kuras arba aušinimo skystis.

Pirminiais duomenimis raudonos spalvos Daewoo Matiz automobilis važiavęs nuo Verkių rūmų trenkėsi į stulpą ir numušė jį. Įvykio vietoje buvęs liudininkas Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešė, jog automobilio nesuvaldęs ir stulpą numušęs vyras yra galimai neblaivus.

Atvykę policijos pareigūnai įvykio vietoje automobilio vairuotojo nesurado, vyras pasišalino iš avarijos vietos. Pareigūnams apžiūrėjus automobilį, paaiškėjo, jog stulpą numušė automobilis su Lenkijos transporto valstybiniais numeriais. Transporto priemonėje pareigūnai nerado jokių dokumentų, kurie padėtų nustatyti kas yra automobilio savininkas.

Apgadintas automobilis buvo išgabentas į saugomą aikštelę.

Įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite užduoti klausimą susijusi su transporto priemonėmis ar vairavimu? Tai galite padaryti forume.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button