BMW vairuotojas sukėlė avariją bandydamas apvažiuoti spūstį per A juostą (video) - Reidas Official
Eismo įvykiai

BMW vairuotojas sukėlė avariją bandydamas apvažiuoti spūstį per A juostą (video)

Antradienį ryte Vilniuje BMW vairuotojas bandydamas dideliu greičiu apvažiuoti spūstį per A juostą sukėlė avariją. KET pažeidimas buvo užfiksuotas vieno iš vairuotojų video registratoriumi.

Apie eismo įvykį Ukmergės gatvėje, 7:49 val., Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešė vienas iš Reidas Official bendruomenės narių. Vyras pasidalino nuotrauka iš įvykio vietos, kurioje matomi du apgadinti automobiliai, vienas iš jų yra BMW.

Kiek vėliau, apie 10:00 val., Reidas Vilniuje informacijos kanale vienas iš bendruomenės narių pasidalino vaizdo medžiaga iš savo automobilyje įmontuoto video registratoriaus. Vaizdo įraše buvo užfiksuotas tas pats eismo įvykis apie kurį buvo pranešta kiek ankščiau.

Trečios serijos BMW e46 automobilio vairuotojas važiuodamas Ukmergės gatve norėjo apvažiuoti rytinę spūstį, todėl dideliu greičiu važiavo per A juostą. Dėl nepasirinkto saugaus važiavimo greičio ir neįvertintu oro sąlygų nesuvaldė savo transporto priemonės ir rėžėsi į kitą pirmoje juostoje važiavusį automobilį.

Po susidūrimo BMW apsisuko 180 laipsnių ir sustojo prieš eismą užblokuodamas A juostą. Toyota markės automobilis po smūgio buvo nublokštas į antrą eismo juostą ir rėžėsi į Renault markės automobilį. Eismo įvykio metu buvo apgadintos trys transporto priemonės.

Pirminiais duomenimis žmonės rimtesnių sužalojimų išvengė.

Primename, jog atšalus orams ir iškritus pirmam sniegui reikėtų pasirinkti saugų važiavimo greitį ir įvertinti oro sąlygas. Kiekvienais metais atėjus šaltesniems orams vairuotojai pamiršta kaip saugiai vairuoti iškritus sniegui.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button