Dideliu greičiu lėkęs „Mercedes-Benz“ vairuotojas nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir numušė apšvietimo stulpą (video) - Reidas Official
Eismo įvykiai

Dideliu greičiu lėkęs „Mercedes-Benz“ vairuotojas nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir numušė apšvietimo stulpą (video)

Trečiadienį vakare Vilniuje buvo užfiksuotas „Mercedes-Benz“ markės automobilis, kurio vairuotojas didesniu nei srauto greičiu lėkė Pilaitės prospektu. Vairuotojas nesuvaldė savo transporto priemonės, nuvažiavo nuo kelio, numušė apšvietimo stulpą ir sustojo už keliasdešimt metrų.

Apie eismo įvykį 20:51 val. Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešė vienas iš Reidas Official bendruomenės narių. Vyras pasidalino vaizdo medžiaga iš savo video registratoriaus.

Pirminiais duomenimis „Mercedes-Benz“ markės automobilis važiavo Pilaitės prospektu. Norėdamas apvažiuoti pirmoje ir antroje juostoje važiuojančias transporto priemones vairuotojas nusuko į keliuką, kuris veda į „Valstybės saugumo departamentą“ ir tuomet vėl iššoko per išvažiavimą į Pilaitės prospektą. Išvažiavęs atgal į Pilaitės prospektą vairuotojas dėl slidžios kelio dangos nesuvaldė savo automobilio, užšoko ant kelio borto, rėžėsi į apšvietimo stulpą, o numušęs jį sustojo už keliasdešimt metrų.

Dideliu greičiu lėkęs „Mercedes-Benz“ vairuotojas nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir numušė apšvietimo stulpą (video)
Po eismo įvykio smarkiai apgadintas „Mercedes-Benz“. Šaltinis: Hibridinis paparacas.

Automobilyje buvęs vairuotojas ir keleivis iš karto po eismo įvykio išlipo iš smarkiai apgadinto automobilio ir pradėjo apžiūrinėti transporto priemonę. Galimai šoko būsenoje po įvykio buvęs vairuotojas negalėjo patikėti kas ką tik nutiko.

Pirminiais duomenimis abu transport priemonėje buvę asmenys sunkių sužalojimų išvengė.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai paprašė „Mercedes-Benz“ automobilio vairuotojo „prasipūsti“ į alkotesterį. Paaiškėjo, jog vairuotojas buvo visiškai blaivus.

Įvykį sukėlęs vairuotojas užpildė eismo įvykio deklaraciją.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button