Eismo įvykiai

Fabijoniškių g. eismo įvykį sukėlusi vairuotoja bandė pasišalinti iš įvykio vietos

Vilniuje, Fabijoniškių g. antradienį vakare nutiko trijų transporto priemonių eismo įvykis. „VW Golf“ automobilio vairuotoja trenkėsi į priparkuotą transporto priemonę ir mėgino pasišalinti iš įvykio vietos.

Apie įvykį 16:33 valandą buvo pranešta viename iš Reidas Official informacijos kanalų. Pranešime vienas iš mūsų bendruomenės narių Paulius K. nurodė, jog Fabijoniškių gatvėje šalia sporto klubo „Impuls“ buvo apgadintas „Ford“ markės automobilis.

Liudininkų teigimu vyresnio amžiaus moteris vairuodama „VW Golf“ automobilį nepastebėjo šalikelėje priparkuoto „Ford“ automobilio ir trenkėsi į jį. „Ford“ markės automobilis nuo smūgio pavažiavo į priekį ir trenkėsi į krovininį mikroautobusą. Mikroautobusas nenukentėjo, nes jį nuo apgadinimų išgelbėjo priekabos buksyravimo kablys.

Fabijoniškių g. eismo įvykį sukėlusi vairuotoja bandė pasišalinti iš įvykio vietos
Nuo apgadinimų krovininį mikroautobusą išgelbėjo priekabos buksyravimo kablys. Šaltinis: Paulius K. nuotrauka.

Pranešime apie įvykį mūsų bendruomenės narys taip pat paminėjo, jog po sukeltos avarijos vyresnio amžiaus moteris bandė pasišalinti iš įvykio vietos ir elgėsi neadekvačiai. Į vietą atvykę pareigūnai patikrino moters blaivumą ir ji buvo visiškai blaiva.

Norite stebėti eismo sąlygas keliuose realiu laiku? Prisijunkite prie Reidas Official informacijos kanalų.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button