Jonavoje neblaivus BMW vairuotojas įvažiavo į namą - Reidas Official
Eismo įvykiai

Jonavoje neblaivus BMW vairuotojas įvažiavo į namą

Pirmadienį vakare, Jonavoje, Vasario 16-osios gatvėje nutiko eismo įvykis. Šioje gatvėje „BMW“ markės automobilis įvažiavo į gyvenamąjį namą.

Apie eismo įvykį buvo pranešta 21:00 valandą vienoje socialinio tinklo „Facebook“ grupėje. Grupės narys pranešė, kad į Jonavoje, Vasario 16-osios gatvėje esančią kavinę-barą „Svaja“ įvažiavo „BMW“ markės automobilis.

Į eismo įvykio vietą buvo iškviesti policijos pareigūnai ir gaisrininkai. Pareigūnai patikrino „BMW“ automobilį vairavusį vyrą ir po patikrinimo tapo aišku, jog vairuotojas buvo neblaivus. Gaisrininkai apžiūrėjo automobilį ir pasirūpino, jog po įvykio jis neužsiliepsnotu. Taip pat gaisrininkams teko nupjauti gyvatvorę, kad pavyktu ištraukti įvažiavusi į namą automobilį.

Socialinio tinklo „Facebook“ grupėje, kurioje buvo pranešta apie eismo įvykį vienas iš narių pasidalino rasta to pačio automobilio nuotrauka iš skelbimų puslapio.

Jonavoje į namą įvažiavusio BMW automobilio skelbimas
Jonavoje į namą įvažiavusio BMW automobilio skelbimas

Grupės nariai juokavo, kad galimai naujas transporto priemonės savininkas nespėjo ilgai pasidžiaugti savo naujuoju pirkiniu arba senasis automobilio savininkas sudaužė jį nespėjęs parduoti.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausias
Naujausias Labiausiai balsavo
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button