Kėdainių r. VW vairuotojas išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su autobusu Scania, vairuotojas žuvo. - Reidas Official
Eismo įvykiai

Kėdainių r. VW vairuotojas išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su autobusu Scania, vairuotojas žuvo.

Kauno apskrities policijos pareigūnai, antradienį, Kėdainių rajone užregistravo eismo įvykį, kurio metu į priešpriešinę eismo juostą išvažiavęs „VW Golf“ vairuotojas susidūrė su autobusu „Scania“. Žuvo „VW Golf“ vairuotojas.

Apie 14.25 val. Kėdainių r., kelio Panevėžys–Aristava–Sitkūnai 52-ame km, automobilis „VW Golf“, išvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su priešpriešais važiavusiu autobusu „Scania“, kurį vairavo vyras (g. 1966 m.).

Po susidūrimo, automobilis „VW Golf“ atsitrenkė į iš paskos važiavusį krovininį automobilį „Scania“ su priekaba, vairuojamą vyro (g. 1980 m.).

Eismo įvykio metu žuvo automobilio „VW Golf“ vairuotojas (apie 35 metų amžiaus nenustatytos tapatybės vyriškis) ir sužalotas autobuso vairuotojas, kuris paguldytas ligoninę, o autobusu važiavusios keleivės (g. 1958 m. ir 1946 m.) gydomos ambulatoriškai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 5 d. 

Apie 17.55 val. Kaune, Jonavos g., automobilis “Kia Ceed”, vairuojamas neblaivaus vyro (gim. 1969 m.), kliudė vyro (gim. 1994 m.) vairuojamą automobilį “VW Passat”. “Kia Ceed” vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,53 prom. 

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button