Kelyje ties Elektrėnais kraupi avarija: girtas „BMW“ vairuotojas sukėlė avariją, pranešta apie prispaustus žmones - Reidas Official
Eismo įvykiai

Kelyje ties Elektrėnais kraupi avarija: girtas „BMW“ vairuotojas sukėlė avariją, pranešta apie prispaustus žmones

Sekmadienį vakare, kelyje Vilniaus – Kaunas, ties Elektrėnais įvykio didelis eismo įvykis. Neblaivus „BMW“ vairuotojas rėžėsi į „Ford“ galą. Po smūgio „Ford“ nulekė nuo kelio į griovį.

Apie avariją ties Elektrėnais 18:08 val., Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešė vienas iš Reidas Official bendruomenė narių. Vyras pranešė, jog dėl eismo įvykio yra uždaromas eismas į Kauno pusę.

Pirminiais duomenimis kelyje Vilnius – Kaunas „BMW“ markės automobilio vairuotojas rėžėsi į „Ford“ automobilio galą. Nuo smūgio pastarasis nuvažiavo nuo kelio, pramušė tvorą ir apvirto ant stogo.

Specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, jog nuo kelio nuvažiavusiame „Ford“ automobilyje yra prispausti 3 žmonės. Į įvykio vietą išvyko visos tarnybos.

Į įvykio vietą atvykus specialiosioms tarnybos paaiškėjo, jog 2 asmenys išlipo savarankiškai, vieną gelbėtojams teko išvaduoti. Dėl sužalojimų nukentėjusieji išgabenti į gydymo įstaigą.

Policijos pareigūnai paprašė „BMW“ vairuotojo sukėlusio eismo įvykį „prasipūsti“ į alkotesterį. Paaiškėjo, jog vairuotojas yra girtas, jis priputė 1,80 promilės.

Už vairavimą išgėrus vairuotojui gresia baudžiamoji atsakomybė.

Kol avarijos vietoje pareigūnai nukreipinėjo eismą, į jų stovintį automobilį rėžėsi nedemėsingą „Toyota“ vairuotoja. Abi transporto priemonės po smųgio buvo smarkiai sumaitotos.

Laimei tuo metu, kai į tarnybinį automobilį rėžėsi „Toyota“ pereigūnų automobilyje nebuvo. „Toyota“ automobilio vairuotojai po susidūrimo prireikė medikų pagalbos.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button