Kurjerio nesėkmė: nuėjęs pristatyti maisto rado automobilį pakibusį ant dugno ir įsirėmusį į sieną - Reidas Official
Eismo įvykiai

Kurjerio nesėkmė: nuėjęs pristatyti maisto rado automobilį pakibusį ant dugno ir įsirėmusį į sieną

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Vilniaus senamiestyje nutiko eismo įvykis, kurio metu kurjerio ant gatvės paliktas automobilis nuriedėjo gatve į apačią, įvažiavo į duobę, įsirėmė į sieną ir pakibo ant dugno.

Įvykis apie 12:00 val. nutiko Vilniuje, Pilies gatvėje. Apie eismo įvykį buvo pranešta policijos pareigūnams, nes praeiviams kilo įtarimas, jog maisto išvežiotojas yra galimai neblaivus.

Kurjerio teigimu, jis atvyko į Pilies gatvę pristatyti maisto vienam iš klientų. Atvažiavęs į vietą, užtraukė rankinį stabdį, išlipo iš savo transporto priemonės ir nuėjo nunešti maisto jį užsakiusiam klientui. Pristatęs maistą ir grįžęs į Pilies gatvę maisto išvežiotojas savo automobilį pamatė jau kitoje pusėje įsirėmusį į sieną, o priėjęs arčiau pamatė, jog automobilis įvažiavo į duobę ir pakibo ant dugno. Vaikinas mano, jog praeiviai išėję iš baro sugalvojo pajuokauti ir atleido jo automobilio rankinį stabdį, dėl ko jis ir nuriedėjo gatve į apačią.

Kurjerio nesėkmė: nuėjęs pristatyti maisto rado automobilį pakibusi ant dugno ir įsirėmusi į sieną
Šaltinis: Hibridinis paparacas.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai paprašė maisto išvežiotojo „prasipūsti“ į alkotesterį ir paaiškėjo, jog vaikinas yra visiškai blaivus.

Skaityti  Neblaivių vairuotojų šeštadienis: vienas kliudė stulpą ir kelio ženklus, o kitas įvažiavo į griovį

Pats kurjeris iš duobės į kurią įvažiavo automobilis išvažiuoti nesugebėjo, todėl jam prireikė techninės pagalbos. Į įvykio vietą atvykęs techninės pagalbos darbuotojas atsargiai ištraukė ant dugno pakibusį automobilį, kad nebūtų pažeistas vienas iš automobilio ratų, kuris buvo duobėje.

Ar žinote kaip patikrinti ar gavote baudą? Išsamus paaiškinimas: kaip sužinoti ar gavau baudą?

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Tapote šio įvykio liudininkais? Informaciją, nuotraukas ar filmuotą vaizdo medžiagą prašome siųsti [email protected]
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button