Masinė avarija Vilniuje: „VW“ apgadino 6 automobilius ir užblokavo eismą - Reidas Official
Eismo įvykiai

Masinė avarija Vilniuje: „VW“ apgadino 6 automobilius ir užblokavo eismą

Trečiadienį Vilniuje nutiko masinė 7 automobilių avarija. Eismo įvykį sukėlęs „Volkswagen“ automobilio vairuotojas apgadino 6 automobilius ir užblokavo eismą Tuskulėnų gatvėje.

Apie masinę avariją 15:18 val., Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešė vienas iš Reidas Official bendruomenės narių. Vyras pasidalino nuotrauka iš įvykio vietos.

Specialiosios tarnybos gavo skambutį apie masinę avariją Tuskulėnų gatvėje, pranešėjas pasakė, jog vienas automobilis apdaužė kitus spūstyje stovėjusius automobilius.

Pirminiais duomenimis Tuskulėnų gatvėje transporto priemonės judėjo lėtai dėl kiek toliau šioje gatvėje vykdomų kelio darbų. Buvo susidariusi nedidelė spūstis. Vienos iš eismo įvykyje apgadintų „BMW“ automobilio vairuotoja teigė, jog sėdėdama savo transporto priemonėje pastebėjo iš galo parlekiantį automobilį. Atvažiuojantis „Volkswagen“ numušė jos automobilio vairuotojo pusės veidrodėlį ir nuskriejo toliau trankydamasis į kitus priekyje stovinčius automobilius. Eismo įvykį sukėlęs vairuotojas taip pat apgadino „Opel“, „Lexus“, „Audi“, „Volkswagen“ ir „BMW“ markės automobilius.

Po daugybės smūgių vyro automobilis buvo smarkiai apgadintas. Išlūžo priekinis keleivio pusės ratas.

Liudininkų teigimų eismo įvykį sukėlęs vairuotojas iš karto po avarijos mėgino pasišalinti, bet greitai sureagavę kitų transporto priemonių vairuotojai jį sulaikė.

Skaityti  Neblaivi ir teisės vairuoti neturinti „SAAB“ vairuotoja nesuvaldė automobili ir nuvažiavo nuo kelio

Į įvykio vietą atskubėjo policijos pareigūnai ir medikai. Pareigūnai paprašė vairuotojo „prasipūsti“ į alkotesterį. Paaiškėjo, jog maždaug 40-50 metų vyras yra blaivus. Medikai nusivedė vyrą į greitosios pagalbos automobilį, nes vyras skundėsi rankos skausmais.

Dėl šio įvykio eismas Tuskulėnų gatvėje buvo visiškai užblokuotas.

Įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Tapote šio įvykio liudininkais? Informaciją, nuotraukas ar filmuotą vaizdo medžiagą prašome siųsti [email protected]
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button