Neblaivaus vilkiko vairuotojo nepaklususio pareigūnų reikalavimams kelionė pasibaigė griovyje: vyrui nustatytas sunkus girtumas - Reidas Official
Eismo įvykiai

Neblaivaus vilkiko vairuotojo nepaklususio pareigūnų reikalavimams kelionė pasibaigė griovyje: vyrui nustatytas sunkus girtumas

Pavojingai manevruojančio vilkiko vairuotojo kelionė pasibaigė griovyje.

Trečiadienį (liepos 20 d.) apie 11.20 val., bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimo apie pavojingai manevruojantį „Mercedes-Benz“ markės vilkiką kelyje Šiauliai-Palangą. Pranešėjo nurodyta kryptimi išskubėjo policijos pareigūnų ekipažas.

Važiuodami link Kuršėnų policijos pareigūnai pastebėjo iš priekio atvažiuojantį „Mercedes-Benz“ markės vilkiką apie kurį buvo pranešta į bendrąjį pagalbos centrą. Pareigūnai iš karto įjungė šviesos bei garso signalus ir leidosi vytis vilkiką bandydami jį stabdyti.

Vilkiko vairuotojas nereagavo į policijos pareigūnų reikalavimą sustoti ir toliau tęsė savo kelionę pavojingai manevruodamas. Priartėjus prie žiedinės sankryžos vilkikas nesugebėjo saugiai ir tvarkingai pravažiuoti. Vairuotojas pervažiavo apsauginį pylimą bei apgadino kelis kelio ženklus ir nesuvaldęs transporto priemonės nuvažiavo nuo kelio į griovį ir vertėsi.

Policijos pareigūnams pradėjus bendrauti su vilkiko vairuotoju jie pastebėjo, jog nuo jo sklinda alkoholio kvapas, vairuotojas kalba nerišliai. Paaiškėjo, jog vairuotojas vairavo vienai Telšių įmonei priklausantį vilkiką ir gabeno alkoholinius gėrimus.

Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai gelbėtojai ištraukė vairuotoją iš apvirtusio vilkiko. Pareigūnai paprašė vyro prasipūsti į alkotesterį. Prietaisas 44-erių metų Baltarusijos Respublikos piliečiui nustatė 2,54 prom. girtumą.

Skaityti  Vilkikas „Renault“ išvažiavęs į priešpriešinę eismo juostą susidūrė su „Mercedes“ autovežiu

Neblaivus vyras rimtesnių sužalojimų išvengė. Po medikų apžiūros buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vairuotojui gresianti atsakomybė: Baudos už girtumą vairuojant ar esant apsvaigus.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Tapote šio įvykio liudininkais? Informaciją, nuotraukas ar filmuotą vaizdo medžiagą prašome siųsti [email protected]
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button