Neblaivus „MAZDA“ vairuotojas susidūrė su priešpriešais važiuojančiu „Mercedes-Benz“ autobusu - Reidas Official
Baudos kvitasEismo įvykiai

Neblaivus „MAZDA“ vairuotojas susidūrė su priešpriešais važiuojančiu „Mercedes-Benz“ autobusu

Sausio 26 d., neblaivūs vairuotojai savo kelionių metu neišvengė ne tik susitikimų su policijos pareigūnais, bet ir eismo įvykių. Vienas iš neblaivių vairuotojų išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su maršrutiniu autobusu „Mercedes-Benz“.

19.01 val. Raseinių r., Pikelių k., neblaivus (2,22 prom.) vyras, gim. 1958 m., vairuodamas automobilį MAZDA 6, susidūrė su priešpriešiais važiuojančiu maršrutiniu autobusu MERCEDES- BENZ, vairuojamu vyro, gim. 1959 m. Eismo įvykyje žmonės nesužaloti. Vairuotojas uždarytas į areštinę.

Apie 19 val. 9 min. Vilniuje, Architektų g., neblaivaus (0,73 prom.) vyro (gimusio 1985 m.) vairuojamas automobilis „Toyota“ kliudė ir sužalojo į kelio važiuojamąja dalį įžengusią pėsčiąją (gimusią 1951 m.), kuri, suteikus med. pagalbą ligoninėje, išleista gydytis ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 2 d.

Apie 21 val. 47 min. Ukmergės r., Ukmergėje, S. Daukanto g., neblaivus (1,94 prom.) vyras (gimęs 1983 m.) vairavo automobilį „Saab 9-5“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 2811 str. 1 d.

12.18 val. Akmenės r., Pašakarnių k., neblaivus (2,71 prom.), neturintis tam teisės, vyras, gimęs 1978 m., vairavo automobilį OPEL ASTRA ir tuo nevykdė 2021-03-31 Telšių apylinkės teismo Akmenės rūmų baudžiamojo įsakymo, kuriuo jam paskirta baudžiamojo poveikio priemonė – uždraudimas naudotis specialiąja teise vairuoti kelių transporto priemones trejiems metams.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button