Neblaivus vairuotojas kelyje Klaipėda–Kaunas–Vilnius nuvažiavo nuo kelio, trenkėsi į atitvarus ir vertėsi - Reidas Official
Eismo įvykiai

Neblaivus vairuotojas kelyje Klaipėda–Kaunas–Vilnius nuvažiavo nuo kelio, trenkėsi į atitvarus ir vertėsi

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas įvykiu suvestinėje pranešė apie gruodžio 8 dienos neblaivius vairuotojus ir eismo įvykius.

Apie 10.12 val. gautas pranešimas, kad Klaipėdos r., kelyje Klaipėda–Kaunas–Vilnius, ties Auksoro k., automobilis „Opel Zafira“ nuvažiavo nuo kelio, atsitrenkė į jo atitvarus ir vertėsi.

Minėto automobilio vairuotojui  gimusiam 1976 m. pareigūnai nustatė 2,05 prom. neblaivumą.

Apie 06.54 val. Kretingoje,  Šiaulių pl. ir J. Basanavičiaus g. sankryžoje, blaivus 1952 m. gimęs vyras, vairuodamas automobilį „Opel Zafira“, važiuodamas antra eismo juosta  nepasirinko saugaus greičio ir atsitrenkė į antroje eismo juostoje stovėjusio, sugedusio automobilio „Opel Vectra“ galą.

Atsitrenkęs į transporto priemonės galą sužalojo prie šio automobilio stovėjusį 1998 m. gimusį vairuotoją, kuris perduotas medikams.

Apie 02.30 val. I. Simonaitytės g., Klaipėdoje, automoblio „Volkswagen Caddy“ vairuotojui gimusiam  1976 m. nustatytas 1,79 prom. neblaivumas.

Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button