Neblaivus VW vairuotojas kliudęs automobilį mėgino pasprukti ir rėžėsi į atitvarus - Reidas Official
Eismo įvykiai

Neblaivus VW vairuotojas kliudęs automobilį mėgino pasprukti ir rėžėsi į atitvarus

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį neblaivus VW vairuotojas kliudė Audi markės automobilį ir iš karto mėgino pasprukti iš įvykio vietos.

Pirminiais duomenimis Drujos gatvėje stabtelėjusį Audi markės automobilį kliudė VW automobilis. Iš karto po sukelto eismo įvykio VW vairuotojas pavažiavo atgal ir paspaudęs akseleratoriaus pedalą mėgino pasišalinti iš įvykio vietos. Toli pasprukti VW vairuotojui nepavyko, vos paspaudęs akseleratoriaus pedalą jis rėžėsi į atitvarus kitoje kelio pusėje.

Apgadinto Audi automobilio vairuotojas su keleiviais pribėgo prie į atitvarus įsirėžusio VW automobilio ir atidarė vairuotojo duris. Vos atidarius duris jie pajautė stiprų alkoholio kvapą ir iš karto iškvietė policijos pareigūnus. Pareigūnams buvo pranešta, kad eismo įvykio sukėlęs neblaivus asmuo bando pasišalinti iš įvykio vietos.

Neblaivus VW vairuotojas kliudęs automobilį mėgino pasprukti ir rėžėsi į atitvarus
Šaltinis: Hibridinis paparacas

Į įvykio vietą atskubėjo gausios policijos pareigūnų pajėgos. Neblaivus VW vairuotojas buvo sulaikytas. Policijos pareigūnai patikrino vairuotojo blaivumą, alkotesteris parodė apie 2 promiles. Vyriškis uždarytas į areštinę.

Už vairavimą išgėrus VW vairuotojui gresia baudžiamoji atsakomybė.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button