Panevėžio rajone sužalota motociklą vairavusi Ukrainos pilietė - Reidas Official
Eismo įvykiai

Panevėžio rajone sužalota motociklą vairavusi Ukrainos pilietė

Balandžio 4 d., pirmadieni pranešta apie Panevėžio rajone sužalotą motociklą vairavusia Ukrainos pilietę.

Apie 14.13 val. Panevėžio r., Panevėžio sen., aplinkkelyje, moteris (g. 1988 m.) vairuodama motociklą „DUKATI“ išvažiuodama iš avarinio sustojimo vietos, nepraleido ta pačia kryptimi važiavusio vilkiko „MERCEDES BENZ“ su puspriekabe „PLANDEX“, kurį vairavo vyras (g. 1981 m.) ir atsitrenkė į vilkiko puspriekabę.

Vilkiko vairuotojas teigė, jog motociklą vairavusi Ukrainos pilietė nepastebėjo, jog vairuotojas tempia puspriekabę ir į ją atsitrenkė.

Po smūgio, motociklas su vairuotoja nukrito ant važiuojamosios dalies ir juos kliudė ta pačia kryptimi važiavęs mikroautobusas „MERCEDES BENZ“, kurį vairavo vyras (g. 1957 m.).

Mikroautobuso vairuotojas teigė, jog vos spėjo sustoti prieš staiga ant kelio nukritusią motociklo vairuotoja, jai labai pasisekė, jog vairuotojas jos nepervažiavo.

Vilkiko ir mikroautobuso vairuotojų teigimu moteris po eismo įvykio buvo sąmoninga.

Šoko būsenoje po avarijos moteris dar bandė atsistoti ir judėti, bet šalia buvę asmenys jai neleido to daryti, kol į vietą neatvyks medikai.

Į įvykio vietą atvykę medikai apžiūrėjo moterį ir išgabeno ją į ligoninę. Po medikų apžiūros jai paskirtas ambulatorinis gydimas.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite užduoti klausimą susijusi su transporto priemonėmis ar vairavimu? Tai galite padaryti forume.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausias
Naujausias Labiausiai balsavo
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button