Paspirtuko ir vaiko susidūrimas baigėsi sunkia trauma - Reidas Official
Eismo įvykiai

Paspirtuko ir vaiko susidūrimas baigėsi sunkia trauma

Staiga į dviračių taką išbėgęs vaikas buvo sužalotas po susidūrimo su paspirtuko vairuotojų.

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 7-osios vakare Šiauliuose, Gardino g., įvykusio eismo įvykio.

Apie 19.00 val. elektriniu paspirtuku dviračių taku važiavęs 52 metų vyras ties gyvenamuoju namu Nr. 9 kliudė ir sužalojo į dviračių taką išbėgusį penkiametį berniuką. Anot vyro, iš krūmų išnirusį ir vidury dviračių tako sustojusį vaiką jis pastebėjo, likus iki jo 10-čiai metrų. Ir nors paspirtuko vairuotojas nuspaudė stabdžio pedalą, tačiau susidūrimo su vaiku išvengti nepavyko.

Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikoje berniukui buvo diagnozuota galvos žaizdos, smegenų sukrėtimas, viso kūno nubrozdinimas, žandikaulio lūžimas. Jis paguldytas į Vaikų intensyviosios terapijos skyrių.

Paspirtukininkui incidento metu buvo nestipriai susižalotos rankas, tad vykti į ligoninę jam neprireikė. Paspirtukas apgadintas taip pat nestipriai – liko keletas įbrėžimų.

Siekiant objektyvaus situacijos įvertinimo, tyrėjams labai svarbūs liudytojų parodymai. Tad, jei kas matėte šį eismo įvykį, tyrėja prašo paskambinti telefonais (8 673 99129), (8 700) 61407 arba parašyti elektroniniu paštu [email protected]

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Tapote šio įvykio liudininkais? Informaciją, nuotraukas ar filmuotą vaizdo medžiagą prašome siųsti [email protected]
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button