Penktadienį pranešta apie sužeistuosius eismo įvykiuose, kurie nutiko išvažiuojant į priešpriešinę eismo juostą - Reidas Official
Eismo įvykiai

Penktadienį pranešta apie sužeistuosius eismo įvykiuose, kurie nutiko išvažiuojant į priešpriešinę eismo juostą

Balandžio 15 d., bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimų apie sužeistus asmenys eismo įvykiuose, kurie nutiko atliekant lenkimo manevrą išvažiuojant į priešpriešinę eismo juostą.

Apie 18 val. 30 min. Alytaus r. Mergalaukio k., vyras (g. 1990 m.), vairuodamas automobilį „Nissan Primera“ ir lenkdamas, priekyje, ta pačia kryptimi važiavusį autmobilį,  išvažiavo į priešingą eismo juostą ir atsitrenkė į priešpriešiais atvažiuojantį automobilį „Nissan Almera“, kurį vairavo moteris (g. 1975 m.).

Eismo įvykio metu nukentėjo abu vairuotojai, sutrikus medicininę pagalbą gydytis išleisti į namus. Transporto priemonių vairuotojai įvykio metu buvo blaivūs.

Apie 10 val. 50 min. Varėnos r.  kelyje Merkinė – Leipalingis, vyro (g. 1988 m.) vairuojamas automobilis „Toyota Prius“ susidūrė priešpriešiais važiavusiu automobiliu „Audi A6″ vairuojamu vyro (g. 1997m.).

Dėl patirtų dauginių sužalojimų, „Toyota“ vairuotojas gydomas Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninėje. „Audi“ vairuotojas ir kartu vykusi keleivė (g. 1999 m.) po medikų apžiūros išleisti gydytis ambulatoriškai. Abu vairuotojai blaivūs.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button