Penktadienis Vilniuje: avarijos, nukentėjęs vaikas, nuvirtęs medis ir kaltininko paieškos - Reidas Official
Eismo įvykiai

Penktadienis Vilniuje: avarijos, nukentėjęs vaikas, nuvirtęs medis ir kaltininko paieškos

Penktadienis Vilniečiams buvo nesėkmingas. Viena po kitos pasipylė avarijos, viename iš eismo įvykių nukentėjo vaikas, ant kelio krito medžiai.

Reidas Official informacijos kanaluose penktadienį buvo pranešta apie keletą avarijų ir kitų svarbių įvykiu keliuose. Bendruomenės nariai visą dieną dalinosi pranešimais apie avarijas ir kitus svarbius įvykius Vilniaus keliuose.

Minsko pl., „VW“ markės automobilis pateko į avariją. Automobilis trenkėsi į stulpą ir atitvarus. Avarijos metu nukentėjo vaikas, kuris atvykus medikams buvo išgabentas į ligoninę. „VW“ automobilio vairuotojas, Radion G., Reidas Official informacijos kanale pasidalino pranešimu, kuriame prašo pagalbos surasti avarijos kaltininką, kuris sukėlė avariją ir pasišalino iš įvykio vietos.

Minsko pl., VW automobilio avarija.
Minsko pl., VW automobilio avarija.

Žaliųjų ežerų g., „Citroen“ markės automobilis nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė. Liudininkų teigimų vairuotojas ir keleiviai nesusižeidė. Vairuotojo teigimu priešpriešinėje eismo juostoje važiavęs automobilis kliudė „Citroen“ automobilį, todėl jis buvo priverstas nuvažiuoti nuo kelio ir tada apsivertė, o avarijos kaltininkas pabėgo iš įvykio vietos.

Žaliųjų ežerų g., nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė Citroen automobilis.
Žaliųjų ežerų g., nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė Citroen automobilis.

Ukmergės g., prie „Moller Auto“ nutiko eismo įvykis, kuriame „Citybee“ įmonei priklausantis automobilis rėžėsi į kelio ženklą ir atitvarą. Liudininkų teigimu jaunas vairuotojas nepasirinko saugaus greičio, neįvertino oro sąlygų ir nesuvaldė transporto priemonės.

Ukmergės g., Citybee automobilis rėžėsį į kelio ženklą ir atitvarą.
Ukmergės g., Citybee automobilis rėžėsį į kelio ženklą ir atitvarą.

Tūkstantmečio gatvėje nutiko keturių automobilių avarija. Šiame eismo įvykyje susidūrė vilkikas ir trys lengvieji automobiliai. Avarijos metu žmonės nebuvo sužeisti.

Reidas Official bendruomenės narys Tadas K., 20:29 val., pranešė apie sustojusį eismą važiuojant link Nemenčinės dėl ant kelio nuvirtusio medžio.

Kelyje link Nemenčinės nuvirto medis.
Kelyje link Nemenčinės nuvirto medis.

Bendruomenės narys Algirdas U., pranešė apie pirmoje eismo juostoje Geležinio vilko g., ant kelio nuvirtusį medį.

Geležinio vilko g., ant kelio nuvirto medis.
Geležinio vilko g., ant kelio nuvirto medis.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button