Per avariją Telšių r. nukentėjo 2 mažamečiai vaikai ir moteris - Reidas Official
Eismo įvykiai

Per avariją Telšių r. nukentėjo 2 mažamečiai vaikai ir moteris

Vairuotoja nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio ir sukėlė avariją, kurios metu nukentėjo 2 mažamečiai vaikai.

Penktadienį (liepos 1 d.) bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimo apie avariją Telšių r., kurios metu susidūrė „Toyota“ ir „BMW“ markių automobiliai.

Buvo pranešta apie sužeistus mažamečius vaikus ir vieno iš autombilių vairuotoją. Į pagalbą nukentėjusiems išskubėjo greitosios medicinos pagalbos darbuotojai.

Pirminiais duomenimis 15.20 val. Telšių r., Patausalės k., moteris, gim. 1994 m., automobiliu TOYOTA COROLA VERSO važiuodama šalutiniu keliu, sankryžoje nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio BMW X5, vairuojamo moters, gim. 1973 m.

Eismo įvykyje nukentėjo automobilio TOYOTA keleiviai: mergaitė, gim. 2019 m., kuri dėl smegenų sukrėtimo gydoma Klaipėdos vaikų ligoninėje, berniukas, gim. 2020 m., kuris dėl galvos traumos gydomas Regioninės Telšių ligoninės Reanimacijos skyriuje, moteris, gim. 1990 m., kuri pilvo, nugaros ir dubens sužalojimus po medikų apžiūros gydosi ambulatoriškai.

Taip pat nukentėjo automobilio BMW vairuotoja, kuri galvos sumušimus po medikų apžiūros gydosi ambulatoriškai.

Įvykio aplinkybės tiriamos.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Tapote šio įvykio liudininkais? Informaciją, nuotraukas ar filmuotą vaizdo medžiagą prašome siųsti [email protected]
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button