Per avariją Vilniaus rajone vairuotojui nutraukė ranką - Reidas Official
Eismo įvykiai

Per avariją Vilniaus rajone vairuotojui nutraukė ranką

Antradienį vėlai vakare Vilniaus rajone, Minsko plente nutiko eismo įvykis, kurio metu „Audi A3“ lengvasis automobilis trenkėsi į vilkiko puspriekabės galą. Įvykio metu jaunam lengvojo automobilio vairuotojui nutraukė ranką.

Apie įvykį Minsko plente 23:50 val. Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešė vienas iš Reidas Official bendruomenės narių.

Lengvuoju automobilių važiavusių neblaivių keleivių teigimu avariją sukėlė vilkiko vairuotojas, kai jei važiavo antrąja eismo juosta apie 80km/h ir tuo metu vilkikas persirikiuodamas iš pirmos į antrą eismo juostą nubloškė jų lengvąjį automobilį. Vilkiko vairuotojas teigia, jog lenkė autobusą, kai tuo metu į jo puspriekabės galą rėžėsi „Audi A3“ automobilis.

Po smūgio į puspriekabės galą „Audi A3“ trenkėsi į atitvarą, apvirto ir čiuožė ant stogo apie 100 metrų.

Iš lengvojo automobilio „Audi A3“ labiausiai nukentėjo jaunas ( gimęs 2000 m.) vairuotojas, kuriam buvo nutraukta ranką. Pareigūnai vaikino ranką rado šalia atitvaro į kurį rėžėsi lengvasis automobilis po smūgio į puspriekabės galą. Abu keleiviai buvę „Audi A3“ viduje atsipirko lengvais nubrozdinimais ir smulkiais sužeidimais nuo stiklo šukių.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite užduoti klausimą susijusi su transporto priemonėmis ar vairavimu? Tai galite padaryti forume.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button