Trečiadienį užregistruoti 57 eismo įvykiai, sužeisti 6 žmonės
Eismo įvykiai

Trečiadienį užregistruoti 57 eismo įvykiai, sužeisti 6 žmonės

Spalio 27 dieną, trečiadienį, pirminiais duomenimis, 6-uose eismo įvykiuose sužeisti 6 žmonės, tarp jų – 1 nepilnametis (pėsčiasis). Visi nukentėjusieji pėstieji. Pėsčiųjų perėjose sužeisti keturi pėstieji. Pirminiais duomenimis, mietuose – 5 įvykiai (Klaipėdoje – 2, Vilniuje, Kaune, Vilkaviškyje – po vieną).

Naktį, apie trečią valandą, Kėdainių rajone, magistraliniame kelyje A8 Panevėžys–Aristava–Sitkūnai, vilkikas, vairuojamas Estijos piliečio kliudė ta pačia kryptimi, važiuojamąją kelio dalimi ėjusį pėsčiąjį. Pėsčiasis tamsiu paros metu, neapšviestame kelio ruože, nedėvėjo šviesą atspindinčios liemenės, buvo be atšvaitų, neturėjo šviečiančio žibinto, vilkėjo tamsios spalvos rūbais.

Ryte, Klaipėdoje, Liepų g., prie pėsčiųjų perėjos automobilis sustojo praleisti pėsčiąjį per pėsčiųjų perėją. Automobilis važiuojantis iš galo nepastebėjo sustojusios transporto priemonės ir atsitrenkė į automobilio galą. Automobilis nuo smūgio pariedėjo į prieki ir kliudė pėsčiąjį.

Vilniuje, Kapsų g. automobilis kliudė pėsčiąją, kuri pereidinėjo kelio važiuojamąją dalį neleistinoje vietoje.

Vilkaviškyje, apie 7.30 val. automobilio „Hyundai“ vairuotojas nepastebėjo į pėsčiųjų perėją įžengusio nepilnamečio pėsčiojo ir su juo susidūrė.

Pavakaryje, Klaipėdoje, Taikos prospekte, automobilis partrenkė 71 metų pėsčiąją, ėjusią pėsčiųjų perėja.

Kaune, tamsiuoju paros metu, esant šlapiai kelio dangai automobilio „Citroen“ vairuotojas nepastebėjo į pėsčiųjų perėją įžengusios pėsčiosios ir ją partrenkė.

Pirminiais duomenimis, per parą užregistruoti 57 eismo įvykiai. Transporto priemonių susidūrimų su gyvūnais atvejų – 14.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite užduoti klausimą susijusi su transporto priemonėmis ar vairavimu? Tai galite padaryti forume.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button