Vaizdo įrašas: BMW „driftindamas“ nuslydo nuo kelio, apgadino tvorą ir pasišalino iš įvykio vietos - Reidas Official
Eismo įvykiai

Vaizdo įrašas: BMW „driftindamas“ nuslydo nuo kelio, apgadino tvorą ir pasišalino iš įvykio vietos

Kaune, Sausio 12 d., BMW markės automobilis nuslydo nuo kelio į griovį, trenkėsi į tvorą, apgadino ją ir pasišalino iš įvykio vietos.

Socialiniame tinkle Facebook pradėjo sklisti vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas BMW markės automobilis nuslydęs nuo kelio į griovį ir apgadinęs tvorą. Vaizdo įrašas susilaukė labai daug įvairių komentarų. Vieni buvo nusiteikė neigiamai, o kiti atvirkščiai, palaikė BMW vairuotoją ir pavydėjo jam tokių draugų, kurie padėjo ištraukti automobilį iš griovio ir pasišalinti iš įvykio vietos.

Įvykis nutiko Sausio 12 dienos vakare apie 22:30 val. BMW markės automobilis, kaip manoma „driftindamas“ nuslydo nuo kelio į griovį ir trenkėsi į prie Kauno marių esančios Lietuvos motorlaivių federacijos tvorą. Praėjus apie 20 minučių po eismo įvykio į vietą atskubėjo įvykio kaltininko draugai su VW Golf markės automobiliu, kad padėti ištraukti BMW iš griovio. VW Golf su trosu pradėjo traukti BMW automobilį iš griovio, o didelė grupė žmonių stūmė BMW palei tvorą, tuo pačiu apgadindami apie 20 metrų Lietuvos motorlaivių federacijos tvoros.

Ištraukę nuo kelio nuslydusį ir į griovį įskridusi BMW markės automobilį, kaltininkas ir visi pagalbininkai iš įvykio vietos pasišalino. Apie šį įvykį ir apgadintą svetimą turtą jie nepranešė policijai.

Lietuvos motorlaivių federacija apgadintą tvorą pastebėjo tik Sausio 15 dieną. Peržiūrėję vaizdo kamerų įrašus pastebėjo, kad prieš 3 dienas, Sausio 12 dieną į jų tvorą trenkėsi BMW markės automobilis, bet šios transporto priemonės numerių įžiūrėti neįmanoma.

Šiuo metu yra žinoma, jog Lietuvos motorlaivių federacija parašė pareiškimą dėl apgadintos tvoros. BMW vairuotojas ir bendrininku laikomas VW vairuotojas yra ieškomi.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button