Vilniuje „Audi“ važiavę vyrai numušė šviesoforo stulpą ir spruko palikę automobilį - Reidas Official
Eismo įvykiai

Vilniuje „Audi“ važiavę vyrai numušė šviesoforo stulpą ir spruko palikę automobilį

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį buvo pranešta apie eismo įvykį Vilniuje, kurio metu „Audi“ markės automobilis numušė šviesoforo stulpą.

Į vietą buvo iškviesti policijos pareigūnai.

Apie avariją Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešė bendruomenės narys. Vyras pasidalino nuotrauka iš įvykio vietos.

Pirminiais duomenimis Vilniuje, Kareivių ir Verkių g. sankryžoje apie 0 val. 30 min., „Audi“ markės automobilis atsitrenkė į šviesoforo stulpą ir jį nulaužė. Po smūgio į stulpą automobiliui sustojus iš jo išlipo ir puolė bėgti du vyrai.

Policijos pareigūnams pavyko sulaikyti eismo įvykio kaltininkus netoliese. Abiejų vyrų buvo paprašyta „prasipūsti“ į alkotesterį. 1992 metais gimęs vyras įpūtė 2,09 prom., o 1997 metais gimęs sulaikytasis – 2,57 prom.

Nei vienas iš vyrų neprisipažino kuris iš jų vairavo automobilį, todėl pareigūnams abu sulaikytuosius teko uždaryti į areštinę.

Neblaiviam vairuotojui gresia baudžiamoji atsakomybė. Įvykio aplinkybės tiriamos. Informacija apie neblaiviam vairuotojui gresiančią atsakomybę: Baudos už girtumą vairuojant ar esant apsvaigus.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button