Vilniuje BMW automobilis partrenkė per perėją ėjusį pėsčiąjį - Reidas Official
Eismo įvykiai

Vilniuje BMW automobilis partrenkė per perėją ėjusį pėsčiąjį

Vilniuje, Ukmergės g., šalia parduotuvės LIDL nutiko eismo įvykis. BMW markės automobilis partrenkė pėsčiąjį. Apie avarija 09:15 val., pranešė vienas iš Reidas Official bendruomenės narių mūsų informacijos kanale.

Pirminiais duomenimis BMW markės automobilis partrenkė per pėsčiųjų perėją ėjusį žmogų. Manoma, jog automobilis pabaiginėjo savo manevrą sankryžoje, kai tuo pačiu metu pėstiesiems užsidegė žalias šviesoforo signalas. Automobilio vairuotojas galimai nepastebėjo per perėją ėjusio žmogaus.

Liudininkų teigimu partrenktas žmogus gulėjo be sąmonės. Į avarijos vietą atvykę medikai ilgai gaivino partrenktą ir be sąmonės gulintį žmogų, o vėliau jis buvo išgabentas į ligoninę.

Į eismo įvykio vietą atvykę pareigūnai braižė įvykio schemą ir aiškinosi įvykio aplinkybes.

BMW automobilis vairuotojui buvo patikrintas blaivumas. Vairuotojas buvo visiškai blaivus. Po įvykio žmogų partrenkęs vairuotojas kartu su pareigūnais išvažiavo į policijos komisariatą dėl tolimesnių įvykio aplinkybių aiškinimosi.

PAPILDYTA

Paaiškėjo avarijos aplinkybės. Ukmergės gatvėje, šalia parduotuvės LIDL buvo partrenkta senyvo amžiaus moteris. BMW markės automobilio vairuotojas važiavo Ukmergės gatve nuo centro pusės degant žaliam šviesoforo signalui. Vairuotojas per sankryžą važiavo tiesiai. Senyvo amžiaus moteris ėjo per pėsčiųjų perėja degant raudonam šviesoforo signalui. Automobilio vairuotojas teigė, jog nematė per perėją ėjusios senutės, nes ją užstojo kitas automobilis. Pagal vairuotojo pateiktą informaciją dėl įvykio yra kalta pėsčioji.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button