Vilniuje „BMW“ vairuotojas sukėlė avariją: taranavo automobilį ir nuvažiavęs nuo kelio atsitrenkė į laiptus (video) - Reidas Official
Eismo įvykiai

Vilniuje „BMW“ vairuotojas sukėlė avariją: taranavo automobilį ir nuvažiavęs nuo kelio atsitrenkė į laiptus (video)

Atsitrenkęs į ta pačia kryptimi važiavusį automobilį nuvažiavo nuo kelio ir sustojo atsitrenkęs į laiptus.

Penktadienį po pietų buvo gautas pranešimas apie didelę avariją Vilniuje, kurią sukėlė „BMW“ markės automobilio vairuotojas. Į avarijos vieta buvo iškviesti specialiųjų tarnybų darbuotojai.

Apie avariją Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešė bendruomenės narys. Vyras pasidalino nuotraukomis ir vaizdo įrašu iš įvykio vietos.

Pirminiais duomenimis apie 13 val. 43 min. Vilniuje, Justiniškių g., automobilis „BMW“, vairuojamas jaunuolio (gimusio 2002 m.), kelio vingyje nuvažiavo nuo kelio važiuojamos dalies į kairę pusę ant skiriamosios juostos, atsitrenkė ir nulaužė kelio ženklą, žymintį pėsčiųjų perėją su apšvietimu, po to grįžo į kelio važiuojamą dalį, nuvažiavo į dešinę kelio pusę, užvažiavo ant parkavimui skirtos aikštelės ir atsitrenkė bei apgadino į ten stovėjusį automobilį „Ford Fiesta“, po to dar atsitrenkė į gatvės pastato laiptus.

Policijos pareigūnams patikrinus vairuotojo blaivumą paaiškėjo, jog vyras neblaivus (1,10 prom.).

Liudininkų teigimu „BMW“ automobilį vairavo maždaug 20 metų vyras, kuris po medikų apžiūros buvo išgabentas į gydymo įstaigą.

Skaityti  Per dviejų automobilių avariją Vilniuje nukentėjo dviratininkė

Įvykis tiriamas.

2/5 - 1 balsas(-ai)
Tapote šio įvykio liudininkais? Informaciją, nuotraukas ar filmuotą vaizdo medžiagą prašome siųsti [email protected]
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button