Vilniuje girtas „Mercedes“ vairuotojas atsitrenkė į iškvietimą skubėjusį greitosios automobilį - Reidas Official
Eismo įvykiai

Vilniuje girtas „Mercedes“ vairuotojas atsitrenkė į iškvietimą skubėjusį greitosios automobilį

Ketvirtadienį prieš pietus Vilniuje buvo pranešta apie eismo įvykį, kurio metu „Mercedes-Benz“ vairuotojas nepraleido greitosios medicinos pagalbos automobilio.

Į įvykio vietą išskubėjo policijos pareigūnų ekipažas.

Apie avariją Kauno g., 11.35 val., Video iš vaizdo registratoriaus informacijos kanale pranešė mūsų bendruomenės narys. Dar vakar šioje gatvėje ant kelio nukrito kranas ir nutiko eismo įvykis, o šiandien vėl avarija.

Liudininko teigimu „Mercedes-Benz“ markės automobilio vairuotojas nepraleido su švyturėliais važiavusio greitosios medicinos pagalbos automobilio. Medikų automobilis važiavo pirmąją eismo juosta, o „Mercedes“ vairuotojas metėsi iš antros į pirmą, kliudė greitosios automobili ir pastarasis trenkėsi ir užlėkė ant šaligatvio.

Į avarijos vietą atvykus policijos pareigūnams buvo pradėta aiškintis įvykio aplinkybes. Pareigūnai paprašė „Mercedes-Benz“ vairuotojo „prasipūsti“ į alkotesterį. Paaiškėjo, jog vyras yra girtas, alkotesteris parodė kiek virš 1 promilės.

Vairuotojas neigė, jog šiandien vartojo alkoholį, bet du „pūtimai“ į alkotesterį parodė virš 1 promilės. Vyras teigė, jog alkoholį vartojo tik vakar.

Greitosios medicinos pagalbos automobilis po eismo įvykio nebegalėjo tęsti savo kelionės. Vairuotojui teko laukti techninės pagalbos kelyje darbuotojų pagalbos.

Laimei, įvykio metu žmonės nenukentėjo.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button