Vilniuje girtas „Volkswagen“ vairuotojas atsitrenkė ir sužalojo motociklo vairuotoją - Reidas Official
Eismo įvykiai

Vilniuje girtas „Volkswagen“ vairuotojas atsitrenkė ir sužalojo motociklo vairuotoją

Ketvirtadienį bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimo apie avariją Vilniuje, kurios metu neblaivus automobilio vairuotojas trenkėsi į motociklą.

Buvo pranešta apie stipriai sužalotą motociklo vairuotoją. Į pagalbą nukentėjusiam buvo iškviesti greitosios medicinos pagalbos darbuotojai.

Apie avariją Vilniuje, Šilo g., 16.47 val., Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešė ir nuotraukomis iš įvykio vietos pasidalino bendruomenės nariai.

Pirminiais duomenimis „Volkswagen“ vairuotojas važiuodamas nuo Šilo g. kalno išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir atsitrenkė į motociklo vairuotoją. Vyras vairavęs motociklą buvo nublokštas, o girto vairuotojo automobilis nuriedėjo keletą metrų nuo kalno į apačią ir sustojo.

Į avarijos vietą atvykę medikai apžiūrėjo nukentėjusį motociklo vairuotoją. Dėl patirtų rimtų sužalojimų jis buvo išgabentas į gydymo įstaigą.

Policijos pareigūnai patikrino automobilio vairuotojo blaivumą. Alkotesteris parodė virš 2 promilių. Neblaiviam vairuotojui sukėlusiam eismo įvykį ir sutrukdžiusiam motociklo vairuotojo sveikatą gresia baudžiamoji atsakomybė.

Dėl nutikusios avarijos Šilo g. eismas buvo visiškai uždarytas, kol pareigūnai sudarinėjo eismo įvykio schemą.

Įvykio aplinkybės tiriamos. Informacija apie neblaiviems vairuotojams gresiančias baudas: Baudos už girtumą vairuojant ar esant apsvaigus.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Tapote šio įvykio liudininkais? Informaciją, nuotraukas ar filmuotą vaizdo medžiagą prašome siųsti [email protected]
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button