Vilniuje neblaivi moteris pasiemusi vaiką iš darželio sukėlė avariją ir mėgino pasprukti iš įvykio vietos - Reidas Official
Eismo įvykiai

Vilniuje neblaivi moteris pasiemusi vaiką iš darželio sukėlė avariją ir mėgino pasprukti iš įvykio vietos

Vilniuje neblaivi moteris atvyko pasiimti savo vaiko iš darželio. Pasiėmusi vaiką, moteris sukėlė eismo įvykį ir bandė pasišalinti iš įvykio vietos, bet dėl smarkiai apgadinto automobilio rato jai tai nepavyko.

Apie avariją Dūkštų g., 16:24 val., Reidas Official informacijos kanale Reidas Vilniuje pranešė vienas iš bendruomenės narių Žilvinas P.

Pirminiais duomenimis moteris į Dūkštų g., atvyko pasiimti iš darželio savo vaiko. Pasiėmusi vaiką ir važiuodama per daugiabučių kiemą moteris kliudė Toyota markės automobilį, o tai supratusi norėjo pasišalinti iš įvykio vietos.

Vilniuje neblaivi moteris pasiemusi vaiką iš darželio sukėlė avariją ir mėgino pasprukti iš įvykio vietos
Važiuodama per daugiabučių kiemą moteris kliudytas automobilis. Šaltinis: Hibridinis paparacas.

Išvažiuodama iš daugiabučio kiemo dideliu greičiu moteris rėžėsi į bordiūrą, o atsimušusi nuo jo trenkėsi į pravažiuojantį autobusą.

Vilniuje neblaivi moteris pasiemusi vaiką iš darželio sukėlė avariją ir mėgino pasprukti iš įvykio vietos
Atsimušusi nuo bordiūro vairuotojas trenkėsi į autobusą. Šaltinis: Hibridinis paparacas.

Autobuso vairuotojas pakomentavo, jog po smūgio į autobusą moteris vis dar norėjo pasprukti iš įvykio vietos, bet jai tai nepavyko dėl smarkiai apgadinto kairės pusės priekinio automobilio rato.

Vairuotojas taip pat paminėjo, jog iš karto pamatė, jog moteris yra neblaivi, o po eismo įvykio automobilyje buvusio vaiko veidas yra kruvinas.

Į įvykio vietą buvo iškviestos specialiosios tarnybos. Medikai skubiai apžiūrėjo vaiką ir jis buvo išvežtas į ligoninę. Policijos pareigūnai paprašė moters „prasipūsti“ į alkotesterį. Iš pirmo karto moteris „įpūtė“ 3.19 promilės, o iš antro karto 3.28 promilės.

Skaityti  Antradienį eismo įvykiuose - žuvo vairuotojas, sužeisti 9 žmonės, užregistruoti 44 eismo įvykiai

Po patikrinimo moteris buvo pasodinta į policijos pareigūnų automobilį. Vairuotojai už vairavimą neblaiviame stovyje gresia baudžiamoji atsakomybė.

Eismas Dūkštų gatvėje po šio įvykio buvo pilnai užblokuotas ir susidarė kamštis.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Tapote šio įvykio liudininkais? Informaciją, nuotraukas ar filmuotą vaizdo medžiagą prašome siųsti [email protected]
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button