Vilniuje nevaldomas sunkvežimis sutraiškė 6 lengvuosius automobilius - Reidas Official
Eismo įvykiai

Vilniuje nevaldomas sunkvežimis sutraiškė 6 lengvuosius automobilius

Pirmadienį Vilniuje buvo pranešta apie eismo įvykį, kurio metu sunkvežimis vežęs smėlį smarkiai apgadino 6 priparkuotus automobilius.

Į įvykio vietą buvo iškviesti specialiųjų tarnybų darbuotojai.

Apie avariją Pilaitėje, Įsruties g., 11.30 val., Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešė bendruomenės narys. Vyras pasidalino nuotraukomis iš įvykio vietos.

Sunkvežimio vairuotojo teigimu jam bevažiuojant sprogo priekinė padanga. Automobilis tapo nevaldomas ir smarkiai apgadino bei sutraiškė 6 lengvuosius automobilius. Sunkvežimis sustojo atsitrenkęs ir išvertęs 2 beržus.

Į įvykio vietą atvykę gaisrininkai ir medikai apžiūrėjo avarijos vietą ir išvažiavo, nes nieko vaduoti ar gelbėti nereikėjo.

Aplink avarijos vietą pradėjo rinktis žmonės, kurie išgirdo įvykio garsus. Sutraiškytų automobilių savininkai taip pat suskubo prie savo automobilių. Policijos pareigūnai susisiekė su visų apgadintų transporto priemonių savininkai ir pranešė jiems apie nutikusį įvykį.

Apžiūrėję savo apgadintus automobilius savininkai teigė, jog galimai jie jau nebus remontuojami, nes yra labai smarkiai pažeisti.

Įsruties g. daugiabučiuose gyvenantys žmonės pasakojo, jog išgirdę avarijos garsus pagalvojo, jog keliu važiuoja tankai.

Laimei, šio įvykio metu žmonės nenukentėjo.

Įvykio aplinkybės tiriamos.

3.9/5 - 7 balsas(-ai)

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button