Vilniuje per girto vairuotojo gaudynes apgadinti trys automobiliai ir nukentėjęs pareigūnas - Reidas Official
Eismo įvykiai

Vilniuje per girto vairuotojo gaudynes apgadinti trys automobiliai ir nukentėjęs pareigūnas

Šeštadienį Vilniuje buvo pranešta apie girto vairuotojo gaudynes, kurių metu buvo apgadintos trys transporto priemonės ir nukentėjo policijos pareigūnas.

Pirminiais duomenimis neblaivus „Opel“ markės automobilio vairuotojas spruko nuo policijos pareigūnų nuo Olandų g. žiedo pusės link centro.

Pravažiavęs tiltą T. Kosciuškos g. girtas vairuotojas atsitrenkė į „Spark“ elektromobilių nuomos įmonei priklausanti automobilį ir „Opel“ automobilį. Abu šie automobiliai stovėjo spūstyje ir buvo taranuoti neblaivaus „Opel“ vairuotojo.

Iš karto po smūgio į spūstyje stovėjusius du automobilius, neblaiviam vairuotojui kelią užtvėrė policijos pareigūnai ir jis rėžėsi į juos. Pareigūnai norėjo sustabdyti vairuotoją, kad jis nepasiektų Kaziuko mugės ir ten esančios didelės minios žmonių.

Po smūgio į policijos pareigūnų automobilį neblaivus vairuotojas buvo sustabdytas. Neadekvačiai besielgiančio vairuotojo sulaikymui prireikė 4-5 policijos pareigūnų, vairuotojas nenorėjo pasiduoti taikiai.

Sulaikyto vairuotojo pareigūnai paprašė „prasipūsti“ į alkotesterį, bet jis atsisakė. Už tai jam automatiškai yra nustatomas sunkus girtumas.

Pirminiais duomenimis girto vairuotojo susidūrimo metu su kitais automobiliais nukentėjo tik policijos pareigūnas, kuris buvo automobilyje į kurį rėžėsi „Opel“ vairuotojas.

Skaityti  Ketvirtadienį užregistruota 70 eismo įvykių, sužeisti 22 žmonės

Vairuotojui už vairavimą neblaiviame stovyje, sukeltą eismo įvykį ir nukentėjusį pareigūną gresia baudžiamoji atsakomybė.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Tapote šio įvykio liudininkais? Informaciją, nuotraukas ar filmuotą vaizdo medžiagą prašome siųsti [email protected]
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button