Vilniuje, S. Batoro gatvėje partrenkta pėsčioji - Reidas Official
Eismo įvykiai

Vilniuje, S. Batoro gatvėje partrenkta pėsčioji

Vilniaus mieste, Stepono Batoro gatvėje gruodžio 18 dieną nutiko eismo įvykis, kuriame buvo partrenkta pėsčioji.

Eismo įvykis nutiko apie 17:00 valandą, kai yra jau gana tamsu, o kelias S. Batoro gatvėje yra visiškai neapšviestas. Vilkiko vairuotojas važiavęs šia gatve nepastebėjo pėsčiosios, kuri buvo be atšvaitų.

Įvykio metu pėsčioji patyrė šoką ir buvo labai agresyvi. Liudininkų teigimu partrenkta moteris ėjusi kelkraščiu tamsiuoju paros metu be atšvaitų buvo neblaivi.

Į įvykio vietą atvykę medikai apžiūrėjo partrenktą moterį ir suteikė jai reikiamą pagalbą, o policijos pareigūnai aiškinosi įvykio aplinkybes.

Kiekvieną dieną darbo reikalais į miesto pusę važiuojantys ir atgal namo grįžtantys vairuotojai dažnai skundžiasi, jog S. Batoro gatvė yra neapšviesta. Tamsiu paros metu, esant geroms oro sąlygoms šioje kelio atkarpoje yra blogas matomumas, o esant blogoms oro sąlygoms šiuo keliu reikia važiuoti labai atsargiai ir būti budriems.

Viena iš Reidas Official bendruomenės narių mūsų informacijos kanale teigė, jog kreipėsi į atitinkamas institucijas ir prašė, kad šioje kelio atkarpoje būtų įrengti apšvietimo stulpai. Po tam tikro laiko ji gavo atsakymą, jog neįmanoma visko padaryti taip skubiai ir kelio apšvietimas planuojamas įrengti tik 2021 metais.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button