Vilniuje susidūrė BMW ir krovininis mikroautobusas, BMW automobilis smarkiai apgadintas - Reidas Official
Eismo įvykiai

Vilniuje susidūrė BMW ir krovininis mikroautobusas, BMW automobilis smarkiai apgadintas

Vilniuje susidūrė du automobiliai. Krovininis mikroautobusas trenkėsi į BMW markės automobilį. Po eismo įvykio BMW automobilis smarkiai apgadintas.

Avarija įvyko šviesiu paros metu 11:22 val., S. Batoro gatvėje, Naujosios Vilnios rajone. Eismo įvykio vaizdo medžiaga iš savo automobilyje įrengto vaizdo registratoriaus pasidalino Andrejus P.

BMW markės automobilis važiavo S. Batoro g., kirto sankryžą su Dūmų g., kai tuo metu krovininis mikroautobusas važiavęs priešingoje eismo pusėje norėjo atlikti posūkį į kairę. Du automobiliai važiavę antroje juostoje, toje pačioje eismo pusėje kaip ir BMW automobilis praleido krovininio mikroautobuso vairuotoją, kad šis galėtų atlikti manevrą. Kirtęs sankryžą degant geltonam šviesoforo signalui BMW automobilis persirikiavo iš antros eismo juostos į pirmą, kai tuo metu krovininis mikroautobusas atlikinėjo manevrą. Mikroautobuso vairuotojas nepastebėjo pirmoje juostoje atvažiuojančio BMW automobilio ir trenkėsi į jo šoną.

Po eismo įvykio abi transporto priemonės buvo apgadintos, bet BMW markės automobilis atrodė apgadintas gana smarkiai. Visa automobilio kairioji pusė buvo stipriai įlenkta, o galinis ratas išlūžęs.

Liudininkų teigimu BMW vairuotojas važiavo viršydamas leistiną važiavimo greitį.

Į eismo įvykio vietą buvo iškviesta medicinos pagalba ir policijos pareigūnai. Medikai apžiūrėjo avarijos dalyvius. Įvykio aplinkybes aiškinsis pareigūnai.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button