Antradienį ilgapirščiai vogė katalizatorius, priekinius žibintus, vairus ir automobilius - Reidas Official
Kriminalai

Antradienį ilgapirščiai vogė katalizatorius, priekinius žibintus, vairus ir automobilius

Sausio 25 d., antradienį, visoje Lietuvoje buvo registruojamos automobilių ir jų dalių vagystės. Ilgapirščiai vogė viską pradedant nuo katalizatorių ar žibintų iki visų automobilių. Nukentėjusiesi patyrė didelius nuostolius.

Apie 10 val. Vilniuje, J. Balčiūkonio g., požeminėje automobilių stovėjimoaikštelėje, pastebėta, kad išpjauta ir pavogta automobilio „Toyota“ katalizatorius. Nuostolis – 1 000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.

Apie 13 val. 30 min. Vilniuje, V. Zalakevičiaus g., pastebėta, kad išdaužius automobilio BMW durelių lango stiklą ir galimai atidarius variklio dangtį, pavogta priekiniai žibintai. Nuostolis – 1 100 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Apie 15 val. Vilniuje, Molėtų pl., pastebėta, kad iš degalinės teritorijos pavogta automobilis „Audi Q7“. Nuostolis – 8 500 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Apie 17 val. 36 min. Vilniuje, Sietyno g., pastebėta, kad pavogtas gatvėje stovėjęs automobilis BMW. Nuostolis – 12 000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Apie 05.50 val. Vyturio g., Klaipėdoje, pastebėta, kad yra išdaužtas automobilio  BMW 5F10 vairuotojo durelių lango stiklas ir pavogta vairuotojo saugos pagalvė. Žala – 500 eurų.  Pradėtas tyrimas dėl vagystės.

12 val. pranešta, kad  Panevėžio r., Dembavos k., iš garažo pavogti įrankiai, apgadintas garaže buvęs automobilis „BMW“ pavogta multimedija, vairas, žibintai. Taip pat apgadintas automobilis „AUDI“ pavogta multimedija,

12 val. pranešta, kad  Panevėžio r., Dembavos k., apgadintas automobilis „BMW“ pavogta multimedija, gryni pinigai, užvedimo raktas. Taip pat iš garažo pavogti įvairūs daiktai.

15 val. pranešta, kad  Panevėžio r., Dembavos k., apgadintas automobilis „BMW“ pavogti žibintai, vairas, multimedija, valdymo skydelis.

Sausio 26 apie 02.15 val. Kretingos g., Klaipėdoje, pastebėta, kad yra išdaužtas automobilio BMW vairuotojo durelių lango stiklas ir pavogtas vairas. Žala – 800 eurų. Pradėtas tyrimas dėl vagystės.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button