Antradienį vagys pavogė automobilį, katalizatorius ir kitas auto dalis - Reidas Official
Kriminalai

Antradienį vagys pavogė automobilį, katalizatorius ir kitas auto dalis

Vasario 22 d., antradienį ilgapirščiai nesnaudė ir pasipelnė pasisavindami svetimus automobilius ir jų dalis. Labiausiai vagišius domino brangūs automobilių katalizatoriai.

Apie 7 val. Šalčininkų r., Eišiškėse, Vilniaus g., pastebėta, kad pavogtas automobilis „VW Passat“. Nuostolis – 1 800 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Apie 7 val. 10 min. Vilniuje, Žirmūnų g., namo kieme, kad išpjauta ir pavogta automobilio „Toyota Prius“ katalizatorius. Nuostolis – 2 000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.

Apie 8 val. Vilniuje, Ateities g., pastebėta, kad išpjauta ir pavogta automobilio „Toyota Prius“ katalizatorius. Nuostolis – 1 200 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.

Apie 10 val. Vilniuje, Jonažolių g., požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėta, kad išpjauta ir pavogta automobilio „Toyota Prius“ katalizatorius. Nuostolis – 1 000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.

Apie 13 val. Vilniuje, J. Basanavičiaus g., pastebėta, kad iš remontuojamo buto, galimai pritaikius raktą, pavogta įvairūs statybiniai įrankiai, mobiliojo ryšio telefonas „Samsung Galaxy J3“. Nuostolis – apie 1 800 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Apie 07.30 val. Klemiškės g., Klaipėdoje, pastebėta, kad yra išdaužtas automobilio „Mazda 5“ galinis kairės pusės langas ir pavogti įvairūs darbo įrankiai: lazeris „Hilti“, freza „Makita“su priedais, du suktukai, plaktukai ir kt. Žala – apie 3500 eurų. Pradėtas vagystės tyrimas.

Laikotarpiu nuo vasario 21 d. 19.15 val. iki vasario 22 d. 07.40 val. Kaune, Verkių g., išdaužus automobilio „Mercedes-Benz“ stiklą, pavogtos automobilio apdailos detalės, veidrodėlis. Padaryta turtinė žala tikslinama. 

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite užduoti klausimą susijusi su transporto priemonėmis ar vairavimu? Tai galite padaryti forume.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button