Atvykę į galimai melagingą iškvietimą policijos pareigūnai grįžę į automobilį - rado jį apgadintą - Reidas Official
Kriminalai

Atvykę į galimai melagingą iškvietimą policijos pareigūnai grįžę į automobilį – rado jį apgadintą

Policijos pareigūnai antrą kartą atvykę į galimai melagingą iškvietimą ir grįžę atgal į automobilį – rado jį apgadintą.

2022-06-16, gavę pranešimą dėl triukšmo, pareigūnai atvyko į Plungėje, V. Mačernio g. esantį daugiabutį. Galimų pažeidėjų jau neberado, tačiau apie 23.38 val. ten pat buvo iškviesti dar kartą. Įtarę, kad pastarasis pranešimas buvo melagingas ir po maždaug 10 min. grįžę prie tarnybinio automobilio „VW Transporter“, jį rado apgadintą – buvo išdaužtas priekinio lango stiklas ir sudaužyti priekiniai žibintai.

Apklausę gyventojus, pagal pateiktą asmenų apibūdinimą, 2022-06-17, apie 19 val. pareigūnai Plungėje sulaikė 1992 m. gimusį įtariamąjį, o 2022-06-18, apie 02.40 val., taip pat Plungėje pareigūnai sulaikė ir 2003 m. gimusį, galimai tarnybinį automobilį apgadinusį vyrą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo (pagal LR BK 284 str.). Be to – pas 2003 m. gimusį vaikiną buvo rasta ir paimta miltelių, kurie įtariama gali būti narkotinės medžiagos. Pradėtas tyrimas ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (pagal LR BK 259 str.).

Abu sulaikytieji policija žinomi, anksčiau teisti už vagystes, plėšimus ir kitas nusikalstamas veikas. 2003 m. gimęs vaikinas teismo sprendimu suimtas 2 mėnesiams.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button