Ilgapirščiai trečiadienį pasisavino „Mercedes-Benz“ automobilį, „Porsche“ žibintus ir kitų t.p. dalis - Reidas Official
Kriminalai

Ilgapirščiai trečiadienį pasisavino „Mercedes-Benz“ automobilį, „Porsche“ žibintus ir kitų t.p. dalis

Kovo 23 d., trečiadienį pareigūnai gavo įvairių pranešimų apie ilgapirščių vagystes. Vagys nugvelbė „Porsche“ automobilio žibintus, „Mercedes-Benz“ automobilį ir kitų transporto priemonių dalis.

Apie 6 val. 50 min. Vilniuje, Pavilnionių g., požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėta, kad pavogta automobilio „Porsche Cayenne“ (pagamintas 2014 m.) priekiniai žibintai. Nuostolis tikslinamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.

Apie 9 val. Vilniuje, Kanto al., pastebėta, kad iš automobilio „VW Passat“ bagažinės, galimai parinkus raktą, pavogta įrankių dėžė su įrankiais, stacionarus kompiuteris NZXT ir nešiojamasis kompiuteris „Lenovo T480“. Nuostolis – 1 900 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Apie 19.00 val., Klaipėdoje, Liepojos g., pastebėta, kad iš automobilių stovėjimo aikštelės yra pavogtas neužrakintas automobilis „Mercedes-Benz“.  Žala – 1500 eurų. Pradėtas vagystės tyrimas.

7.23 val. pranešta, kad  Panevėžyje, Vilniaus g., išdaužus automobilio „BMW“ stiklą pavogta valdymo konsolė. Nuostolis –  5443 eurai.

8.08 val. pranešta, kad Panevėžyje, Sodų g., išdaužus automobilio „BMW“ stiklą pasikėsinta pavogti turtą. Nuostolis – 208 eurai.

Gautas vyro (g. 1976 m.) pareiškimas, kad laikotarpiu nuo 2022-03-01 iki 2022-03-23 iš stovėjimo aikštelės, esančios Utenoje, Aušros g. buvo pavogtas motociklas „Suzuki Motor Carporation“. Padaryta 2200 eurų turtinė žala.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite užduoti klausimą susijusi su transporto priemonėmis ar vairavimu? Tai galite padaryti forume.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button