Ilgapirščių laimikiai pirmadienį: „Volvo“ automobilis, „Lexus“ katalizatoriai ir kiti daiktai - Reidas Official
Kriminalai

Ilgapirščių laimikiai pirmadienį: „Volvo“ automobilis, „Lexus“ katalizatoriai ir kiti daiktai

Pirmadienį (birželio 6 d.) policijos pareigūnai sulaukė pranešimų apie ilgapirščių padarytus nuostolius. Buvo pavogtas „Volvo“ automobilis, „Lexus“ katalizatoriai ir kiti daiktai.

Ilgapirščių vagystės Vilniuje

  • Apie 7 val. 30 min. Vilniuje, Baltupio g., pastebėta, kad išdaužius automobilio BMW durelių lango stiklą, pavogta vairo mechanizmas su oro pagalve. Nuostolis – 2 000 eurų.
  • Apie 10 val. Vilniuje, Paberžės g., daugiabučio namo kieme, pastebėta, kad išpjauta ir pavogta automobilio ,,Lexus RX400H“ katalizatorius. Nuostolis – apie 1 500 eurų.
  • Apie 10 val. Vilniuje, Laisvės pr., pastebėta, kad išdaužius automobilio BMW durelių lango stiklą, pavogta vairas ir priekinis skydelis. Nuostolis – apie 3 000 eurų.
  • Apie 12 val. Vilniuje, P. Vileišio g., daugiabučio namo laiptinėje, pastebėta, kad pavogta dviratis „Cube Attention SL 29“ su žibintais ir gertuvės laikikliu bei vaikišku dviratininko šalmu. Nuostolis – 1 141,73 eurų.
  • Apie 18 val. Vilniuje, P. Žadeikos g., pastebėta, kad išpjauta ir pavogta automobilio ,,Lexus RX400H“ katalizatorius. Nuostolis – 1 500 eurų.

Vagystės Kaune

  • Apie 01.00 val. Jonavos r., Kulvos sen., iš sunkiasvorio vilkiko „MAN“ kuro bako pavogtas kuras. Padaryta turtinė žala siekia apie 250 eurų.
  • Laikotarpiu nuo birželio 5 d. 20.30 val. iki birželio 6 d. 06.40 val. Kaune, Baltijos g., nuo automobilio „Volvo“ pavogti priekiniai žibintai. Padaryta turtinė žala siekia apie 700 eurų.
Skaityti  Jaunuolių afera: sukeitė „Spark“ įmonei priklausančio automobilio sėdynes

Vagystės Panevėžyje

9.05 val. pranešta, kad Panevėžyje, Tinklų g., iš automobilio „Audi“ pavogti du grandininiai pjūklai. Nuostolis – 1850 eurų.

Vagystės Alytuje

Apie 9 val. Lazdijų r., Kučiūnų sen., Sapiegiškių k., vyras (g. 1956 m.) pastebėjo, kad iš jam priklausančios sodybos kiemo  pavogtas automobilis „Nissan Terano“. Nuostolis – 3000 eurų.

Pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button