Ilgapirščių vagystės sekmadienį: katalizatoriai, garso stiprintuvas, kolonėlė ir žibintai - Reidas Official
Kriminalai

Ilgapirščių vagystės sekmadienį: katalizatoriai, garso stiprintuvas, kolonėlė ir žibintai

Sekmadienį vagišiai apvogė „BMW“ automobilį, pavogė transporto priemonių katalizatorius, garso stiprintuvą, kolonėles ir meškėres.

Apie 9 val. 30 min. Vilniaus r., Šatrininkų sen., Karklėnų k., neaptvertoje teritorijoje, pastebėta, kad pavogta automobilio „Volvo XC90“ priekiniai žibintai, variklio grotelės, priekiniai valytuvai bei apgadinta priekinio žibinto apiplovimo bei variklio dangčio atidarymo mechanizmai. Nuostolis – 1 145 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.

Apie 12 val. Vilniuje, Čiobiškio g., automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėta, kad išpjauta ir pavogta automobilio „Lexus RX 400h“ katalizatorius. Nuostolis – apie 1 500 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.

Apie 18 val. 35 min. Vilniuje, Paberžės g., automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėta, kad išpjauta ir pavogta automobilio „Lexus“ katalizatorius. Nuostolis – apie 1000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.

Apie 13.00 val. Kaune, Rasos g., išdaužus automobilio „Nissan“ stiklą, pavogtas garso stiprintuvas ir garso kolonėlė, dvi meškerės ir jų priedai. Padaryta turtinė žala siekia apie 430 eurų.     

5 val. 16 min. pranešta, kad Dariaus ir Girėno g. Panevėžyje apvogtas automobilis BMW.

2022-04-23 nuo 13.00 val. iki 13.15 val. stovėjimo aikštelėje, Tauragės r., Skaudvilės mstl., vyras, gim. 1972 m., iš savo neužrakinto automobilio „VW Passat“ pasigedo mobilaus ryšio telefono. Nuostolis 200 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 4 d.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button