Jaunuoliai pagrobė „BMW“ ir „VW“ automobilius, pasivažinėjo jais, apgadino ir grąžino atgal į vietą - Reidas Official
Kriminalai

Jaunuoliai pagrobė „BMW“ ir „VW“ automobilius, pasivažinėjo jais, apgadino ir grąžino atgal į vietą

Trečiadienį buvo gautas pranešimas apie pagrobtus du automobilius, kuriuos, kaip paaiškėjo vėliau paėmė pasivažinėti du jaunuoliai.

Tarp gegužės 31 d. 22.00 val. ir birželio 1 d. 9.00 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., iš aptvertos, nesaugomos teritorijos pagrobti lengvieji automobiliai BMW 320, pagamintas 2003 metais, ir VWGOLF, pagamintas 2005 metais.

Automobiliai buvo palikti atrakinti su užvedimo rakteliais viduje. Jais buvo pasivažinėta, jie apgadinti ir pastatyti atgal į vietą.

Turtinė žala – 2000 eurų. Sulaikyti ir į areštinę uždaryti jaunuoliai, gimę 2005 m. ir 2004 m. Po apklausos jie paleisti.

Tą pačią dieną buvo pranešta ir apie dvi kitas įvykdytas vagystes.

Apie 6 val. 30 min. Vilniuje, Laisvės pr., automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėta, kad nuimta ir pavogta automobilio „Toyota Avensis“ ratai su diskais ir padangomis. Nuostolis – 1 900 eurų.

Laikotarpiu nuo gegužės 31 d. 19.00 val. iki birželio 1 d. 07.50 val. Kaune, Šiaurės pr., išdaužus automobilio „BMW“ stiklą, pavogtas prietaisų skydelis ir multimedija. Padaryta turtinė žala siekia apie 1500 eurų.

Pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button