Ketvirtadienį siautėję ilgapirščiai vogė „Lexus“ ir „Prius“ automobilių katalizatorius - Reidas Official
Kriminalai

Ketvirtadienį siautėję ilgapirščiai vogė „Lexus“ ir „Prius“ automobilių katalizatorius

Ketvirtadienį policijos pareigūnai sulaukė pranešimų apie įvairias ilgapirščių įvykdytas vagystes. Daugiausiai pranešimų buvo sulaukt apie pavogtus „Lexus“ ir „Prius“ markių automobilių katalizatorius.

Apie 6 val. 30 min. Vilniuje, Šeškinės g., pastebėta, kad išlaužus automobilio „VW Transporter“ durų spyną, pavogta įvairūs statybiniai įrankiai. Nuostolis – 2 100 eurų.

Apie 8 val. Vilniaus r., Riešės sen., Didžiosios Riešės k., namo kieme, pastebėta, kad išpjovus automobilio „Porsche 911 Carrera S“ priekinius posparnius, pavogta priekiniai žibintai. Nuostolis – apie 10 000 eurų.

Apie 9 val. 20 min. Vilniuje, P. Žadeikos g., pastebėta, kad išpjauta ir pavogta automobilio „Lexus RX400h“ katalizatorius. Nuostolis – 1 200 eurų.

Laikotarpiu nuo birželio 29 d. 18.30 val. iki birželio 30 d. 08.00 val. Kauno r., Narėpų k., išdaužus automobilio „BMW“ stiklą, pavogta multimedija, nuo automobilio valstybinio numerio ženklo – kamera. Padaryta turtinė žala tikslinama.

Apie 08.17 val. Klaipėdoje, Taikos pr., automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėta, kad yra nupjautas ir pavogtas automobilio „Toyota Prius“ katalizatorius. Žala – apie 400 eurų.

Skaityti  Ilgapirščių vagystės sekmadienį: katalizatoriai, garso stiprintuvas, kolonėlė ir žibintai

Apie 13.11 val. Klaipėdoje, Kretingos g., pastebėta, kad nuo kieme stovėjusio automobilio „Lexus“ yra nupjautas ir pavogtas katalizatorius. Žala – apie 1000 eurų.

Apie 18.15 val. Klaipėdoje, Herkaus Manto g., pastebėta, kad nuo kieme stovėjusio automobilio „Toyota Prius“ yra nupjautas ir pavogtas katalizatorius. Žala – apie 600 eurų.

Pradėti vagysčių tyrimai.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button