Kriminalistams įkliuvo trys asmenys įtariami pinigų iš automobilių parkavimo automatų vagystėmis - Reidas Official
Kriminalai

Kriminalistams įkliuvo trys asmenys įtariami pinigų iš automobilių parkavimo automatų vagystėmis

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnams įkliuvo trys asmenys, įtariami pinigų iš automobilių parkavimo automato kasos vagyste. Įtariamieji, praeityje teisti už vagystes ir kitus nusikaltimus, atsidūrė areštinėje.

Sausio 21 d. apie 1 val. Vilniuje, Ozo g., šalia prekybos centro „Akropolis“, sostinės kriminalistai sulaikė tris asmenis (gimusius 2000 m., 1999 m. ir 1993 m.), kurie nuo 0 val. 40 min. iki 0 val. 50 min. Linkmenų g., prie prekybos centro „Rimi“, išlaužė parkavimo aparato kasos duris ir iš vidaus pavogė pinigus.

Pas sulaikytuosius rasti įkalčiai – krepšys su iš kasos pavogtais pinigais bei laužimo įrankiai. Turima duomenų, kad šie asmenys galimai padarė ir daugiau panašaus pobūdžio nusikaltimų.

Visiems įtariamiesiems paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Už nusikalstamas veikas, numatytas Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. (vagystė) gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 3-iasis skyrius.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite užduoti klausimą susijusi su transporto priemonėmis ar vairavimu? Tai galite padaryti forume.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button