Marijampolės kriminalistai sulaikė didelį kiekį kontrabandinių cigarečių bei jas gabenusį kaunietį - Reidas Official
Kriminalai

Marijampolės kriminalistai sulaikė didelį kiekį kontrabandinių cigarečių bei jas gabenusį kaunietį

Šiandien buvo pranešta apie Marijampolės apskrities kriminalistų operaciją, kurios metu buvo sulaikytas vyras gabenęs kontrabandines cigaretes.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, turėdami išankstinės informacijos apie didelio kiekio akcizais apmokestinamų prekių – kontrabandinių cigarečių gabenimą, šių metų kovo 27 dieną surengė specialią sulaikymo operaciją.

Operacijos metu Kauno rajone buvo sustabdytas visureigis „Volvo XC90“, kurį vairavo Kauno rajono gyventojas. Visureigio apžiūros metu, jo bagažinėje bei salone, buvo rasti ryšuliai su 12 dėžių kontrabandinių cigarečių „Minsk Capital MS“.

Atlikus kratas sulaikyto vyriškio gyvenamajame name, jo pagalbinėse patalpose bei konspiraciniame garaže buvo rasta dar apie 24 dėžės kontrabandinių rūkalų: „WINSTON BLUE“, „MINSK CAPITAL“, „NZ GOLD“, „MINSK CAPITAL QS“, „MINSK SUPER SLIMS“, „FEST“, „PRINCE“, „NZ BLACK“, „NZ GOLD COMPACT“. Visų sulaikytų rūkalų vertė yra 64 699 eurai.

Dėl įvykio Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 199-2 str. 2 dalį. Sulaikytas automobilis bei rūkalai saugomi Marijampolės apskrities vyriausiame policijos komisariate.

Tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros 3-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite užduoti klausimą susijusi su transporto priemonėmis ar vairavimu? Tai galite padaryti forume.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button