Marijampolės kriminalistai sulaikė du vairuotojus gabenusius labai didelį kiekį kontrabandinių cigarečių - Reidas Official
Kriminalai

Marijampolės kriminalistai sulaikė du vairuotojus gabenusius labai didelį kiekį kontrabandinių cigarečių

Šiandien buvo pranešta apie Kovo 17 d. Marijampolės kriminalistų operaciją, kurio metu buvo sustabdyti patikrinimui ir sulaikytas didelis kiekis kontrabandinių cigarečių.

Kovo 17 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, turėdami išankstinės informacijos, patikrinimui sustabdė du lengvuosius automobilius „Mazda 6“ ir „Opel Vectra“.

Abu automobilius vairavo Marijampolės miesto gyventojai, o automobilių patikros metu, jų bagažinėse buvo aptikta 3500 kontrabandinių cigarečių „NZ GOLD“ bei „MINSK CAPITAL“ pakelių.

Vėliau buvo atlikta krata minėtų asmenų bendrininko sodyboje, esančioje Alytaus rajone, kur rasta dar apie 4400 pakelių kontrabandinių cigarečių „MINSK CAPITAL“ bei „NZ GOLD“. Viso iš nelegalios apyvartos išimta apie 7900 kontrabandinių cigarečių pakelių.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 199-2 str. 2 dalį. Tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūra.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button