Maršrutiniame autobuse vyras sumušė savo pažįstamą, išstūmė iš autobuso ir pavogė jo pinigus bei mobiliojo telefono dėžutę - Reidas Official
Kriminalai

Maršrutiniame autobuse vyras sumušė savo pažįstamą, išstūmė iš autobuso ir pavogė jo pinigus bei mobiliojo telefono dėžutę

Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai antradienį užregistravo įvykį, kurio metu maršrutiniame autobuse susimušė du pažįstami vyrai. Išstūmęs savo pažįstamą iš autobuso vyras pavogė jo pinigus ir mobiliojo telefono dėžutę.

Apie 19.15 val. Klaipėdoje, Herkaus Manto g., maršrutiniame autobuse, 1999 m. gimęs vyras susimušė su pažįstamu 1997 m. gimusiu vyru.

Autobusui sustojus jį išstūmė, pastarajam nukritus toliau jį spardė, po to iš iškritusios 1997 m. gimusio vyro piniginės ištraukė apie 180 eurų ir mobiliojo telefono dėžutę, kurioje buvo įrenginio kroviklis, ausinės, įsigijimo dokumentai, bei pasišalino iš įvykio vietos.

Įtariamasis nustatytas. Pradėtas tyrimas dėl vagystės.

Apie 07.06 val.  Klaipėdos r., Kulių k., pastebėta, kad yra apvogtas šalikelėje stovėjęs automobilis BMW 530 – pavogtas variklio dangtis, priekiniai žibintai ir priekinis bamperis. Žala – 2000 eurų.

Pradėtas tyrimas dėl vagystės.

Apie 15.45 val. Plungėje, V. Mačernio g., patikrinus kieme stovėjusį automobilį,  pas 2006 m. gimusį jo keleivį rasta ir paimta augalinės kilmės, žalsvos spalvos įtariama narkotinės medžiagos.

Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.


Apie 16.21 val. Plungės r., Prūsalių k., sustabdyto automobilio „VW Passat“ vairuotojui gimusiam 1971 m. nustatytas 1,77 prom. neblaivumas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 (1) str. 1 d.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button