Noras įsigyti suklastotą vairuotojo pažymėjimą moteriai kainavo 18 000 eurų - Reidas Official
Kriminalai

Noras įsigyti suklastotą vairuotojo pažymėjimą moteriai kainavo 18 000 eurų

Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai pranešė apie moterį, kuri norėjo įsigyti suklastoją vairuotojo pažymėjimą. Šis ketinimas moteriai apsiėjo 18 000 eurų.

1996 m. gimusi Klaipėdos rajono gyventoja teisėtu būdu įgyti vairuotojo pažymėjimą bandė keliskart, tačiau, taip ir nepavykus išlaikyti egzaminų, nutarė pasinaudoti internete rastu pasiūlymu vairuotojo pažymėjimą nusipirkti už 900 eurų.

Susirašinėti su tokią „paslaugą“ siūliusiais asmenimis moteris pradėjo 2022 m. vasario mėnesį.  Sutarus dėl kainos, 2022-02-09 moteris pervedė 650 eurų, o likusią sumą turėjo sumokėti jau gavusi dokumentą. Tačiau procesas neva pradėjo strigti – sukčiai, nurodydami įvairiausias priežastis, reikalavo pervesti vis didesnes sumas – nuo 300 iki 10 000 eurų.

Kai sukčiai pareikalavo dar 25 000 eurų, moteris 2022-03-31 kreipėsi į policijos pareigūnus. Skaičiuojama, kad, ketindama  apgaulės būdu įsigyti vairuotojo pažymėjimą, sukčiams iš viso pervedė 18 025 eurus.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo (pagal LR BK 182 str. 1 d.), griežčiausia už tai gresianti bausmė yra iki trejų metų nelaisvės.

Policijos pareigūnai primygtinai ragina nesinaudoti nelegalias paslaugas siūlančių asmenų paslaugomis, vengti išankstinių mokėjimų nepažįstamiems ar menkai pažįstamiems asmenims, o jei vis dėlto pakliuvote į sukčių pinkles, ar bent įtariate ketinimus sukčiauti – visada apie tai praneškite bendruoju pagalbos telefonu 112 arba per www.epolicija.lt

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button