Nuo kelkraštyje stovėjusio autovežio pavogtas automobilis ir motociklas, nuostolis beveik 16 tūkst. eurų - Reidas Official
Kriminalai

Nuo kelkraštyje stovėjusio autovežio pavogtas automobilis ir motociklas, nuostolis beveik 16 tūkst. eurų

Sekmadienį buvo pranešama apie įvairias ilgapirščių vagystes susijusias su transporto priemonėmis. Didžiausias nuostolis buvo padarytas dėl pavogto automobilio ir motociklo.

Balandžio 10 d. apie 2 val. Vilniaus r., Medininkų sen., kelio Vilnius-Minskas 32-ame km, pastebėta, kad nuo kelkraštyje stovėjusio autovežio priekabos „Blyss DA 35“ pavogta automobilis „Chevrolet Camaro“ (pagamintas 2021 m.) ir motociklas „Kawasaki ZX636E“ (pagamintas 2013 m.). Nuostolis – 15 888 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 3 d.

Apie 21.00 val. gautas vyro (g. 1975 m.) pareiškimas, kad Ignalinos r. sav., Didžiasalio sen., Didžiasalio k., jaunuolis (g. 2004 m.) išlaužė ekskavatoriaus kuro bako spyną, mėgino pavogti bake buvusį dyzelinį kurą, tačiau buvo sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Panevėžio aps. VPK areštinę.

Apie 10.15 val. Klaipėdoje, Šilutės pl., pastebėta, kad iš aptvertoje įmonės teritorijoje stovėjusio, įmonei priklausančio automobilio „Peugeot Boxer“ salono, išdaužus langą, buvo pavogti įrankiai – akumuliatorinis suktukas „Milwaukee“, smūginis gręžtuvas „Milwaukee“, akumuliatorių kroviklis „Milwaukee“ ir kampinis šlifuoklis „Milwaukee“. Žala – tikslinama. Pradėtas vagystės tyrimas.

Laikotarpiu nuo balandžio 9 d. 20.00 val. iki balandžio 10 d. 06.00 val. nuo automobilio „Mercedes-Benz“ pavogti priekiniai žibintai, iš automobilio pavogta oro pagalvė. Padaryta turtinė žala tikslinama. 

Balandžio 11 d. 3.21 val. pranešta, kad Panevėžyje, Krekenavos g., pavogtas automobilio „BMW“ vairas. Nuostoli – 350 eurų.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button