Nusikaltėlių gaudynės Vilniuje: vienam pareigūnui pervažiuota koja, o kitas prispaustas automobiliu - Reidas Official
Kriminalai

Nusikaltėlių gaudynės Vilniuje: vienam pareigūnui pervažiuota koja, o kitas prispaustas automobiliu

Trečiadienį Vilniuje buvo pranešta apie „BMW“ ir „Mercedes-Benz“ automobilių gaudynes, kurie po to, kai stipriai sužalojo policijos pareigūnus bandė pasprukti nuo daugybės policijos ekipažų.

Informacija apie gaudynes pasidalino Reidas Official bendruomenės nariai Reidas Vilniuje informacijos kanale.

Kriminalistai Sietyno g. susistabdė įtariamųjų „BMW“ ir „Mercedes-Benz“ automobilius. Įtariamieji nepakluso pareigūnų reikalavimams ir norėdami pasprukti prispaudė pareigūnus prie jų nežymėto „Renault“ tarnybinio automobilio.

Pirminiais duomenimis vienas pareigūnas buvo prispaustas prie automobilio, o kitam pervažiuota koja. Stipriai sužaloti pareigūnai apšaudė iš įvykio vietos sprunkančius nusikaltėlių automobilius.

Iš įvykio vietos pasprukusių nusikaltėlių pradėjo ieškoti daugybė policijos ekipažų. Nuo Sietyno g. sprukęs „Mercedes-Benz“ lėkė T. Narbuto g. prieš eismą link Žvėryno. Automobilis su peršauta padanga buvo sulaikytas Sėlių g.

Kitas bėglių „BMW“ markės automobilis buvo rastas Karoliniškėse prie televizijos bokšto. Automobilyje su peršauta padanga žmonių nebuvo, nusikaltėliai pasišalino.

Kolegoms į pagalbą skubėjęs „Opel Insignia“ tarnybinis policijos automobilis Kęstučio ir A. Mickevičiaus gatvėje pakliuvo į avariją. Moters vairuojamas „Volvo“ nepraleido policijos pareigūnų važiuojančiu su švyturėliais ir sirena. Policijos pareigūnų automobilis buvo stipriai sudaužytas. Laimei, šios avarijos metu žmonės nenukentėjo.

Nepatvirtintais duomenimis, vienas įtariamųjų žinomas nusikalstamo pasaulio veikėjas. Vilniuje anksčiau viešoje vietoje šaudęs, teistas ir už kitus nusikaltimus. Pavardė žinoma, tik kol kas policija nepatvirtino.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button