Pareigūnai patikros metu automobiliuose rado: revolverį, pistoletą, narkotinių medžiagų ir pinigų - Reidas Official
Kriminalai

Pareigūnai patikros metu automobiliuose rado: revolverį, pistoletą, narkotinių medžiagų ir pinigų

Vasario 20 d., sekmadienį policijos pareigūnai tikrindami automobilius juose rado: revolverį, pistoletą, galimai narkotinių medžiagų ir pinigų.

Apie 20.15 val. Klaipėdos r., Kulių k., apžiūrint automobilį „Audi A4“,  salone rasta suktinė ir popieriaus lankstinukas su galimai narkotine medžiaga.

Dėl įvykio sulaikytas ir į areštinę uždarytas 2001 m. gimęs vyras. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Apie 21.20 val. Klaipėdos r., Slengių k., patikrinus automobilį BMW, pas 2003 m. gimusį vairuotoją rastas paketas su žalios spalvos augalinės kilmės galimai narkotine medžiaga ir metalinis prietaisas galimai augalinės kilmės narkotinėms medžiagoms smulkinti.

Vaikinas sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Apie 20.50 val. Kretingoje, Tiekėjų g., patikrinus sustabdytą automobilį BMW 330, kurį vairavo 2001 m. gimęs vyras, salone buvo rastas plastikinis maišelis su baltos spalvos milteliais, galimai, narkotine medžiaga.

Pas 2004 m. gimusį  keleivį rastas folijos lankstinukas su baltos spalvos milteliais, galimai narkotine ar psichotropine medžiaga. O pas 2001 m. gimusį keleivį rasta 1509,57 eur.

Automobilio salone taip pat rastos svarstyklės bei galimai pneumatiniai revolveris ir pistoletas.

Vairuotojas ir 2001 m. gimęs keleivis sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button