Pas neblaivų „VW Passat“ vairuotoją pareigūnai rado: dvi suktines, maišelį su kanapių sėklomis ir „bongą“ - Reidas Official
Kriminalai

Pas neblaivų „VW Passat“ vairuotoją pareigūnai rado: dvi suktines, maišelį su kanapių sėklomis ir „bongą“

Kovo 27 d. policijos pareigūnai tikrindami vairuotojus sulaikė du automobilius, kuriuos buvo rastos galimai narkotinės medžiagos.

Apie 15.20 val. Vilkaviškio r. sav., kelyje Kalvarija-Gražiškiai-Vištytis vyras (g. 1989 m.), būdamas neblaivus (vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyti neblaivumo požymiai), galimai vairavo automobilį „VW Passat“.

Dalinės automobilio apžiūros metu jo viduje rastas cigarečių pakelis su jame esančiomis dviem suktinėmis su augalinės kilmės galimai narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, taip pat rastas polietileninis maišelis su galimai narkotinių ar psichotropinių medžiagų – kanapių sėklomis, kuprinėje rasta vandens pypkė „bongas“ su galimai narkotinių ar psichotropinių medžiagų – kanapių dalelėmis.

Automobilis išgabentas į saugojimo aikštelę. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į ilgalaikio sulaikymo patalpą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d. ir LR BK 259 str. 1 d.

Apie 20.10 val. Kalvarijoje, Vytauto g. patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „VW Golf“. Dalinės automobilio apžiūros metu jo viduje rastas apvalus folijos paketas, kurio viduje buvo galimai augalinės kilmės narkotinės medžiagos – kanapių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 2 d.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button