Penktadienį ilgapirščiai iš svetimų automobilių vogė vairus, prietaisų skydelis, ratus ir dyzelinį kurą - Reidas Official
Kriminalai

Penktadienį ilgapirščiai iš svetimų automobilių vogė vairus, prietaisų skydelis, ratus ir dyzelinį kurą

Sausio 28 d., penktadienį pareigūnai visoje Lietuvoje registravo automobilių dalių, kuro ir asmeninių daiktų vagystes iš transporto priemonių.

Apie 1 val. 36 min. Vilniuje, Salomėjos Neries g., automobilių stovėjimo aikštelėje, išdaužius automobilio BMW 320 durelių lango stiklą, pavogta multifunkcinis vairas. Nuostolis –1 300 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Apie 7 val. 50 min. Vilniuje, Ateities g., automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėta, kad išdaužius automobilio „BMW 520 D XDrive“ durelių lango stiklą, pavogta multifunkcinis vairas su bėgių perjungimo funkcija ir prietaisų skydelis. Nuostolis – 2 000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Apie 23.20 val. Kaune, Kurpių g., pastebėta, kad, išdaužus automobilio „Mercedes Benz“ durelių stiklą, iš vidaus pavogtas spidometras su multimedija, apgadintos įvairios detalės, taip pat pavogti priekiniai žibintai bei priekinė kamera. Padaryta žala tikslinama.

Laikotarpiu nuo 11.30 val. iki 11.50 val. Šiauliuose, Gytarių g., iš neužrakinto automobilio MERCEDES BENZ, pavogta vyrui, gimusiam 1984 m., priklausanti kuprinė su asmeniniais daiktais. Padaryta turtinė žala – 580 eurų.

Apie 12.00 val. pastebėta, kad nuo vilkiko „Man“, kuris stovėjo Rokiškio r., Jūžintų mstl., Liepų g., nuimti ir pavogti 4 ratai. Nuostolis – 1400 eurų.

Apie 02.20 val. Vilkaviškio r. sav., Pilviškių mstl., automobilių stovėjimo aikštelėje, buvo apgadintas įmonei priklausančio automobilio „Scania“ kuro bakas ir pavogta apie 420 l dyzelinio kuro. Iš viso patirta apie 900 Eur. žala. Įtariamasis (g. 1995 m.) nustatytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button